GenelGeneral MobileGüncel Teknoloji HaberleriMobiroller

GM Pods 2 Pro Kablosuz Kulaklık Uygun Fiyatıyla Karşınızda!

General Mobile ürün tanıtımlarını sürdürüyor. GM 21 Pro akıllı telefonun ardından bu defa GM Pods 2 Pro kablosuz kulaklık duyuruldu.

General Mobile’ın yeni kablosuz kulaklık çözümü GM Pods 2 Pro görünümü itibariyle akıllılara Apple AirPods Pro’yu getirmiyor değil. Hafif ve ergonomik yapısının öne çıkarıldığı kulaklık Hibrit sürücü sistemiyle güçlendirilen performansı AAC HD ses kodeği ile birleşince şirketin iddiasına göre  konser deneyimi seviyesinde bir ses sunuyor.

GM Pods 2 Pro Özellikleri ve Fiyatı

En çok merak edilen nokta kulaklığın gürültü engelleme özelliğine sahip olup olmadığı. Uygun fiyatlı kulaklık, gelişmiş gürültü yalıtımı özelliğiyle geliyor. Gürültü yalıtımı algoritması ve dörtlü mikrofonu sayesinde dış seslerin yoğun olduğu ortamlardaki ses engellenerek, sesin karşı tarafa daha net gitmesi sağlanıyor.

GM Pods2 Pro kablosuz kulaklığı dokunarak yönetmek mümkün. Müzik kontrolü, sesli asistan, aramalar ve daha fazlasını kulaklıkta bulunan dokunmatik kontrollerle sağlamak mümkün.

Gelelim bataryaya. Kulaklıkta tek şarjla 3.5 saat kesintisiz müzik dinlenebiliyor. 600 mAh büyüklüğünde bir pile sahip olan şarj kutusu ile bu süre 17.5 saate ve toplamda da 21 saate varan bir kullanım deneyimi sunulmakta.

Tek şarjla 3.5 saate kadar varan kesintisiz müzik keyfinin tadını çıkarmanıza olanak sağlar. 600mAh devasa şarj kutusu kapasitesi ile de 17.5 saate kadar ilave ve toplamda 21 saate kadar varan tüm gün kullanım deneyimi sunar.

GM Pods2 Pro akıllı telefon ve diğer cihazlara Bluetooth 5.0 bağlantısını kullanarak etkileşime geçiyor. 299 TL fiyat belirlenen kablosuz kulaklık General Mobile’ın resmi sitesinde ön siparişe açılmış durumda.

Ne Düşünüyorsunuz ?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Mustafa Kılıç

Mustafa Kılıç uzun yıllardır teknoloji basınında görev alan ve teknolojiye çok düşkün bir kişidir. Hobi amaçlı yazdığı yazılar ile kullanıcılara en doğru teknoloji bilgilerini paylaşmaktadır. 2 Çocuk babası Mustafa Kılıç ayrıca iyi de bir Fenerbahçelidir.
Başa dön tuşu