Akıllı TelefonGenelGüncel Teknoloji HaberleriMobirollerXiaomi

Gizemli Bir Xiaomi Telefon Orta Çıktı!

Çinli kaynaklar bugün gizemli bir Xiaomi telefon hakkında önemli bir sızıntı gerçekleştirdi. Telefon yeni bir kamera modülü taşıyor.

Xiaomi’nin yakın zamanda resmi duyurularını gerçekleştireceği çok sayıda telefon sırada bekliyor. Geçtiğimiz gün Çin’de Redmi K50 Gaming modelini duyuran Xiaomi’nin şubat ya da mart ayı içerisinde Redmi K50 serisi diğer modelleri duyurması bekleniyor. Xiaomi 12 Ultra ve Xiaomi Mix 5 serisi de yine sırada bekliyor. Sözünü ettiğimiz bu telefonlara dair haberler gelmeye devam ederken gizemli bir Xiaomi telefon ortaya çıktı.

Digital Chat Station adlı hesaptan henüz tanıtılmamış bir Xiaomi telefona ait kılıf yayınlandı. Şeffaf yapıda olan kılıf, telefonun kamera tasarımını gözler önüne seriyor. Telefonun dikey olarak sıralanmış iki büyük kameraya sahip olduğu görülüyor. Kılıf üzerinde biri üçüncü kamera, diğeri ise LED flaş için iki küçük delik daha bulunuyor.

Görüntülere yansıyan kılıftaki kamera dizaynı geçen yıl tanıtılan POCO F3 GT modeline benzerlik gösteriyor. Kaynak telefon hakkında başka hiçbir bilgi vermezken, teknik detaylar konusunda yorumda bulunmak için de çok erken.

Daha önce de belirttiğimiz gibi Xiaomi şubat ve mart ayı içerisinde Redmi K50 serisini duyuracak. Telefon ailesinde K50, K50 Pro ve K50 Pro+ şeklinde üç model yer alacak. Saydığımız bu telefonlardan Redmi K50’nin POCO F4 ismiyle Türkiye pazarına giriş yapması bekleniyor.

Diğer taraftan Xiaomi kamera özellikleriyle zirveye oynayacak Xiaomi 12 Ultra modelini hazırlıyor. Şirketin gündemindeki bir diğer telefon ise ikinci nesil ekran altı kamera teknolojisine sahip olacak Xiaomi Mix 5 ve 5 Pro.

Ne Düşünüyorsunuz ?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Mustafa Kılıç

Mustafa Kılıç uzun yıllardır teknoloji basınında görev alan ve teknolojiye çok düşkün bir kişidir. Hobi amaçlı yazdığı yazılar ile kullanıcılara en doğru teknoloji bilgilerini paylaşmaktadır. 2 Çocuk babası Mustafa Kılıç ayrıca iyi de bir Fenerbahçelidir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu