DonanımKonsol OyunlarıMobil OyunlarOyun Haberleri

Gelecek nesil Nvidia Shield nasıl olacak?

Oyun dünyasının en önemli markalarından birisi olan Nvidia, 2014 yılında yeni nesil oyun konsolu Nvidia Shield ile bizleri tanıştırdı. Bu el konsolu içinde barındırdığı yenilikler ve stream özelliği ile hepimizin aklını başından aldı. Nvidia kartı olan bir PC ile uyum sağlayan ve PC’deki oyunu da tabletinizde oynamaya izin veren Nvidia Shield oldukça beğenilen bir ürün oldu. Yüksek satış rakamlarına ulaşamayan oyun konsolunun yeni modeli karşımıza çıkmaya hazırlanıyor.

Nvidia Shield
Nvidia Shield

2015 yılında yenilenen Nvidia’nın el konsolu formatından çıkan ve gerçek bir konsol deneyimi sunmaya başlayan yeni nesil Shield kullanıcıların beğenisini kazanırken TV tarafında da yepyeni bir deneyim sunuyordu. Bu deneyimin nasıl bir şey olduğunu aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.

Yeni nesil konsolun en büyük eleştirisi ise kontrolcüsüydü ve Nvidia bu kontrolcüyü 2017 ile birlikte yenilemeye karar verdiğini duyurdu. Nintendo Switch için yonga seti üreten Nvidia’nın yeni nesil konsolunda risk almayacağı ve Nintendo Switch‘te kullanılan yonga seti ile yola devam edeceği şimdiden kesinleşen bir durum. Ülkemiz kullanıcıların pek sevmediği Android TV deneyimi de sunan bu tarz bir konsolun varlığı bakalım bizlere ne katacak?

Samsung Galaxy A3 (2017) ve Galaxy A5 (2017) satışa sunuluyor

galaxy-a-serisi

Ne Düşünüyorsunuz ?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Volkan Manav

Gazeteci, Teknoburada.net Kurucu / Sahibi hangi telefonu alayım sorusunun temel muhatabı. #asildora #bella #fırfır'ın babası. Müge'nin Kocası, Beşiktaşlı

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu