Akıllı TelefonAndroidCep TelefonuGüncel Teknoloji HaberleriKatlanabilir TelefonlarSamsung

Galaxy Z Fold6 En İnce Samsung Katlanabilir Cihazı Olacak

Galaxy Z Fold6 hakkında bir bilgi geldi. Çinli rakiplerinin tozunu uzun zamandır yutan firma, bunu düzeltecek gibi duruyor.

Çinli rakipleriyle karşılaştırıldığında Samsung’un katlanabilirleri çok daha kalın ve bu da açıkça kullanıcı deneyimini olumsuz etkiliyor. HONOR Magic V2 kapalıyken 10,1 mm kalınlığa sahipken Galaxy Z Fold5 nispeten devasa bir 13,4 mm kalınlığa sahip. Galaxy Z Fold6 ile durum değişebilir.

Samsung nihayet incelik notunu almış gibi görünüyor. Yeni bir söylentiye göre, yaklaşmakta olan Galaxy Z Fold6, Samsung’un şimdiye kadarki en ince katlanabilir cihazı olacak ve açık ara farkla. Kapalıyken saat hızının tam olarak 11 mm olması bekleniyor; bu genel olarak rekor değil ancak Koreli şirket için kesinlikle eskisinden çok daha iyi.

Yukarıdaki görüntünün gerçek Fold6’yı göstermediğini unutmayın; bu sadece Fold5’i orantılı olarak 11 mm’ye küçülterek yapılan bir tahmin. Bu şu an için yalnızca doğrulanmamış bir söylenti, dolayısıyla bunu müjde olarak algılamayın.

Yine de bu, Samsung açısından gecikmiş bir hamle, dolayısıyla bunun sonuç vereceğini umuyoruz. Galaxy Z Fold6’nın, Ocak ayında Galaxy S24 lansman etkinliğinde tanıtılan Galaxy Z Flip6 ve Galaxy Ring ile birlikte Temmuz ayı sonlarında tanıtılması bekleniyor.

Ne Düşünüyorsunuz ?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu