Akıllı TelefonAndroidCep TelefonuGüncel Teknoloji HaberleriKatlanabilir TelefonlarSamsung

Galaxy Z Fold6 Batarya ve Şarj Detayları Belli Oldu

Samsung'un muhteşem değişimi! Karşınızda Galaxy Z Fold6 modelinin sunacağı şarj hızı ve batarya kapasitesi.

Samsung‘un yeni nesil katlanabilir akıllı telefonlarıyla ilgili o kadar çok söylenti var ki neyin ne olduğunu söylemek zor. İki Fold6 modeli olacak mı? Eğer öyleyse, bunlar Galaxy Z Fold6 ve Fold6 FE mi yoksa Fold6 ve Fold6 Ultra mı olacak? Flip FE bile olacak mı? Söylentiler arttıkça sorularımız da artıyor.

Bu sefer genellikle güvenilir bir kaynak Fold6’nın pilinden bahsediyor ancak bunun hangi Fold6 ile ilgili olduğu belli değil. Her neyse, Ice Universe olarak bilinen sızıntı kaynağı, Galaxy Z Fold6 modelinin 25W kablolu şarj desteğine sahip 4.400 mAh bataryaya sahip olacağını iddia ediyor. Daha sonra bir X kullanıcısına verdiği yanıtta, bunun “nihai” olduğunu, dolayısıyla cihazın geliştirme aşamasında bu noktadan sonra başka değişiklik yapılmaması gerektiğini de doğruladı.

Bu rakamlar tanıdık geliyorsa bunun nedeni, geçen yıl piyasaya sürülen Galaxy Z Fold5’in aynı zamanda 25W kablolu şarj desteğine sahip 4.400mAh bataryaya sahip olması. Bu söylenti doğru çıkarsa, Samsung’un daha büyük katlanabilir pil kapasitesini geliştirmesini ve daha hızlı şarjı desteklemesini bekleyenler için bu kötü bir haber olacak.

Ve bu, bu form faktörüyle yapılamayacak bir şey değil; vivo’nun yakın zamanda piyasaya sürülen X Fold3 Pro‘su, 100W’a kadar şarj olan 5.700 mAh hücreye sahip. Görünüşe göre Samsung, sebepleri ne olursa olsun bunu istemiyor.

Fold6’nın, muhtemelen Temmuz ayı başlarında veya ortalarında Paris’te gerçekleşecek olan bir sonraki Unpacked etkinliğinde resmi olacağı söyleniyor.

Ne Düşünüyorsunuz ?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu