Akıllı TelefonAndroidCep TelefonuGüncel Teknoloji HaberleriKatlanabilir TelefonlarSamsung

Galaxy Z Fold5 Thom Browne Özel Versiyonu Sağlam Geliyor

Z Fold5 Thom Browne özel versiyonu sağlam geliyor. Sektörde eli güçlü firmalardan Samsung, pazarı boş bırakmak istemiyor.

Geçen hafta Samsung, Galaxy Z Fold5 modelinin özel bir Thom Browne versiyonunun tanıtımını yaptı ve şimdi de çıkış tarihini doğruladı: 7 Eylül. Bu, X’te Z Fold5’i gösteren bir gönderiyle birlikte geliyor, ancak bu Samsung‘un katlanabilir modelinin normal bir versiyonu gibi görünüyor .

Thom Browne cihazları genellikle tasarımcının ticari markası olan üç renkli şeritle birlikte geliyor. Örneğin Z Flip3 ve Z Fold3 özel sürümlerine bir göz atın.

Telefon paketin yalnızca bir parçası. Daha önce Galaxy Z Fold3 ve Z Fold2 özel sürümleri, tamamı uyumlu stillere sahip kılıflarla, ekstra askılı Galaxy Watch’larla ve Galaxy Buds’larla birlikte geliyordu. Şarj cihazları ve kablolar gibi küçük şeyler bile kırmızı, beyaz ve mavi şeritlerle süslenmişti.

Thom Browne özel sürümleri yalnızca belirli pazarlarda ve yalnızca sınırlı miktarlarda mevcut olacak; Galaxy Z Fold5 sürümü de aynı olacak. Yani tasarımcının hayranıysanız, bunlar oldukça hızlı tükendiğinden takvime 7 Eylül’ü işaretlemek isteyebilirsiniz.

Ne Düşünüyorsunuz ?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Başa dön tuşu