Akıllı SaatSamsung

Galaxy Watch Ultra Ufukta Göründü

Yeni bir rapora göre Samsung'un bu yıl ki tepe akıllı saat modeli Galaxy Watch Ultra olacak. Seride ayrıca 2 model daha göreceğiz.

Bir süredir yayınlanan raporlarda Samsung’un Galaxy Watch 7 serisinin iki yerine üç modelden oluşması bekleniyor ve bu da stratejide bir değişime işaret ediyor. Bu, şirketin ilk çeyrek kazanç duyurusuyla daha da netlik kazandı. Güney Koreli marka, yaptığı basın açıklamasında giyilebilir teknoloji stratejisiyle ilgili önemli ayrıntıları açıkladı. Samsung’un bu yıl ki sürpriz modelinin Galaxy Watch Ultra olması bekleniyor.

Samsung, giyilebilir ürünlerde Galaxy Ring gibi yeni modellerin ve kategorilerin genişletilmesi yoluyla Galaxy ekosistemi deneyimini güçlendirmeyi hedefliyor. Bu, markanın gerçekten de Galaxy Watch serisindeki yeni modelleri duyurabileceğini gösteriyor, ancak tam isimlendirme şeması bir sır olarak kalmaya devam ediyor. Güney Koreli markanın Galaxy Watch 4 (2024) adını verdiği uygun fiyatlı bir Galaxy Watch üzerinde çalıştığı zaten biliniyor. Ek olarak, geçmiş bir raporda şirketin yaklaşan Watch 7 serilerinden birinde dikdörtgen akıllı saate geri döneceğine dair ipuçları da vardı.

samsung Galaxy Watch 6

Samsung Galaxy Watch Ultra Geliyor

Samsung’un açıklaması ayrıca Galaxy Ring gibi form faktörlerinde daha fazla giyilebilir cihaz piyasaya sürebileceğini gösteriyor. Basın bülteninde ayrıca “şirketin yeni premium modellerin lansmanı yoluyla yükseltme talebini karşılamaya çalışacağı” belirtiliyor. Açıklamada kullanıcıların talep ettiği yükseltmelerin daha premium Galaxy Watch modellerinde uygulanacağını anlaşılıyor. Galaxy Watch 6 Classic şu anda premium model olarak konumlandırılıyor. Classic’in kesinlikle bir adım ilerisinde olan Galaxy Watch 7 serisi ile Pro ya da Ultra modelini görebiliriz.

Galaxy Watch 7 serisi ve Galaxy Ring‘in 10 Temmuz’daki Galaxy Unpacked etkinliğinde tanıtılması bekleniyor.

Ne Düşünüyorsunuz ?
+1
0
+1
0
+1
1
+1
7
+1
2
+1
2
+1
1

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu