Akıllı SaatGiyilebilir TeknolojiGüncel Teknoloji HaberleriSamsung

Galaxy Watch Ultra Tasarımı Bir Yerden Tanıdık Geliyor

Galaxy Watch Ultra tasarımı bir kez daha açığa çıktı. Fakat görünüşe göre saat gerçekten bir yerden tanıdık geliyor.

Samsung Galaxy Watch Ultra modelinin yeni render görselleri ortaya çıktı! Saat hakkında her geçen gün daha fazla ayrıntı ortaya çıkıyor. Daha önce Samsung’un yakında çıkacak saatine ait görseller yayınlanmıştı, şimdi bunlara bir yenisi daha eklendi.

Galaxy Watch Ultra, daha önce piyasaya sürülen modellere kıyasla modern ve farklı bir tasarımla tanıtılacak. Samsung, Galaxy Watch serisinin sevilen dairesel tasarım dilini korurken saate karemsi bir görünüm kazandırmayı başardı. Yeni ortaya çıkan render görselleri saati gümüş ve siyah renklerde gösteriyor. Watch Ultra’nın daha önce piyasaya sürülen Galaxy Watch’larla karşılaştırıldığında yeni bir yanı, saatin yan tarafına üçüncü bir düğmenin eklenmesidir. Tıpkı Apple Watch Ultras’taki gibi turuncu renktedir.

Galaxy Watch Ultra, daha önce piyasaya sürülen Galaxy Watch6 Classic ile aynı ekran boyutunu paylaşıyor. Ekran boyutu daha büyük olmasa da iki saat arasında ciddi boyut farkı bulunuyor. Watch Ultra çok daha kalındır. Galaxy Watch6 Classic’in boyutları 46,5 x 46,5 x 10,9 mm, saatin boyutları ise 47 x 47,4 x 16,4 mm olarak belirtilmiş. Ayrıca saat titanyum kasaya sahip olacak.

Asıl konuya gelelim, saat size tanıdık geliyor olmalı. En azından bize çok tanıdık geliyor. Saat tam olarak benzemese bile Huawei Watch GT Cyber modeline çok benziyor. Maalesef tasarım konusunda iyi bir iş çıkartamayan Samsung, umarız bu tasarım felsefesini çok sürdürmeden vazgeçer.

Her neyse, daha fazla detay için saatin resmi lansmanını beklememiz gerekecek.

Ne Düşünüyorsunuz ?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
1
+1
0

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu