Akıllı TelefonGüncel Teknoloji HaberleriSamsungTeknoloji

Galaxy Unpacked Etkinliği Ne Zaman Yapılacak? Neler Tanıtılacak?

Kore medyasına göre Samsung'un bir sonraki Galaxy Unpacked etkinliği önümüzdeki aylarda yapılacak. Peki etkinlikte neler bekleniyor?

Genelde yılda 2 kez etkinlik düzenleyen Samsung, bu yıl ilk etkinliğini yılbaşında yaparak S24 serisini tanıtmıştı. Merakla beklenen katlanabilir Z serisinin tanıtımını daha sonraya bırakan Güney Koreli teknoloji devi, şimdi ikinci etkinliğine hazırlanıyor. Kore medyasına göre Samsung’un bir sonraki Galaxy Unpacked etkinliği 10 Temmuz tarihinde Paris’te düzenlenebilir. Peki bu etkinlikte bizi neler bekliyor?

Samsung Galaxy Unpacked Etkinliği 10 Temmuz Tarihinde Düzenlenecek

Samsung‘un katlanabilir Z serisinin 6. nesli bu etkinlikte tanıtılacak. Önceki yıl Ağustos ayında tanıtılan Z Fold ve Flip 5 serisi, bu yıl temmuz ayında duyurulacak. Z Fold 6 modeli önceki modele göre daha ince olacak ve kalem desteği ortadan kalkarak bu inceliği elde edecek. Snapdragon 8 Gen 3 işlemcisiyle beklenen serinin daha uygun versiyonları olan Galaxy Z Fold FE ve Z Flip FE modelleri bu yılın sonlarına doğru Snapdragon 7s Gen 2 / Exynos 2200 ile tanıtılabilir.

S24 serisiyle birlikte duyurusu yapılan Galaxy Ring akıllı yüzüğün tanıtımı da bu etkinlikte yapılacak. Ayrıca Galaxy Buds 3 serisi ve Watch 7 serisini de bu etkinlik kapsamında gün yüzüne çıkartılması bekleniyor.

Ne Düşünüyorsunuz ?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu