Galaxy Tab S9 Ultra Tüm İhtişamıyla Karşınızda!

Samsung’un dev ekranlı tableti sızdırıldı. Galaxy Tab S9 Ultra modelinde 14.6 inç büyüklüğünde ekran yer alacak.

Son dönemde sızan birçok rapora bakılırsa Samsung, temmuz ayında büyük bir Galaxy Unpacked etkinliğine hazırlanıyor. Lansman kapsamında Galaxy Z Flip 5, Galaxy Z Fold 5 ve Galaxy Tab S9 tablet serisi tanıtılacak. Samsung’un etkinlik kapsamında duyuracağı bir diğer ürün serisi Galaxy Watch 6 akıllı saatler olacak. Etkinlik için daha önümüzde uzun bir süre var, ancak tanıtılacak ürünler bir bir ortaya çıkmaya başladı. Bu noktada en güvenilir kaynaklardan biri olan @OnLeaks, haftalar öncesinde Galaxy Tab S9 Ultra tableti karşımıza çıkardı. 14.6 inç gibi devasa bir ekrana sahip olacak tablet bakalım neler sunacak.

Yayınlanan fotoğraflar 208,6 x 326,4 x 5,5 mm boyutlarında ve son derece ince bir tasarımı ortaya koyuyor. Rapora göre Galaxy Tab S9 Ultra’da 14.6 inç büyüklüğünde, 2.960 x 1.848 piksel ve %120 DCI-P3 renk gamını kapsayan Super AMOLED ekrana sahip olacak. Ekran ayrıca 120Hz tarama hızını destekleyecek. Ekran üzerinde bir de çift ön kamera göreceğiz.

Görüntüler ayrıca Galaxy Tab S9 Ultra’nın arka tarafında LED flaş destekli çift kamera kurulumuna sahip olduğunu da ortaya koyuyor. Arka kamera düzeni, Samsung’un yeni tasarım dilini takip eden Galaxy S23 serisine benziyor. Tablete eşlik edece S Pen ve manyetik olarak takmak için ayrılmış bir alan, dörtlü hoparlör kurulumu ve USB Type-C bağlantı yine sızdırılan görseller eşliğinde onaylanıyor. Tablete Qualcomm’ın Samsung’a özel geliştirdiği Snapdragon 8 Gen 2 For Galxy yonga seti güç verecek.

Başa dön tuşu