Genel

Galaxy Tab S10 Serisi Plus ve Ultra Modelleriyle Gelebilir

Samsung'un amiral gemisi Galaxy Tab S10 serisi, Tab S9 serisinden farklı olarak Plus ve Ultra olarak iki modelle tanıtılabilir.

Samsung, Galaxy Tab S8 serisiyle başlayarak amiral gemisi S serisini üç modelle piyasaya sürüyor. Apple’ın iPad modelleriyle rekabet edeceği Galaxy Tab S10 Serisi, düz modeli kaldırarak Plus ve Ultra olarak iki farklı modelle tanıtılacağı ortaya çıktı. Araştırma firması Canalys’in yakın zamanlı bir raporuna göre ABD’de ikinci büyük tablet üreticisi olan Samsung, bu alanda liderliğe oynamak istiyor.

Galaxy Tab S10 Serisi İki Farklı Versiyonla Gelmesi Bekleniyor

Tab S10 serisinin Plus versiyonu temel model olarak konumlandırması, bu serinin Apple ile rekabet istenmesinden kaynaklanıyor. Önceliğin fiyattan ziyade performans olacağı Tab S10 serisi bu yılın ikinci yarısında tanıtılacak.

Tab S8 serisinden itibaren sırasıyla 11 inç , 12,4 inç ve 14,6 inç olarak üretilen seri, şimdi 11 inçlik düz modele Tab S10 serisiyle veda ediyor. Yani artık amiral gemisi Tab S serisi 12,4 inçten başlayacak. Hatırlayacağınız gibi Apple geçtiğimiz ay, ilk kez OLED ekrana sahip 11 ve 13 inçlik iPad Pro’yu tanıtıp piyasaya sürmüştü. Samsung ise 2014 yılından bu yana üst seviye tabletlerinde OLED ekranı kullanıyor. 

Ne Düşünüyorsunuz ?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
1
+1
0
+1
0

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu