Akıllı TelefonAndroid GüncellemeGenelGüncel Teknoloji HaberleriSamsungTeknoloji

Galaxy S7 ve S7 edge için yeni güncelleme

Samsung amiral gemi modelleri Galaxy S7 ve Galaxy S7 edge için yeni güncellemeler yayınlamayı sürdürüyor. Bir süredir bazı ülkelerde Android 7.0 beta sürecine tabi tutulan telefonlar için dünyanın diğer bölgelerinde ise istikrar ve kararlılık güncellemeleri dağıtıma sunulmakta. Samsung son olarak Galaxy S7 ailesi için 12 MB büyüklüğünde yeni bir yazılım güncellemesi başlattı.

Galaxy S7 edge

Galaxy S7 edge için yeni güncelleme

Güncelleme indirme ekranına bakıldığında Samsung’un güncelleme kapsamında sunduğu yeniliklerden söz etmediğini görüyoruz. Bu tür durumlarda mevcut güncellemeye dahil edilen düzeltmelerle sistemin daha kararlı ve stabil hale getirilmek istendiğini söyleyebiliriz. Samsung’un ayrıca kısa süre önce Galaxy S7 ve S7 edge için aralık ayı güvenlik güncellemesini başlattığını hatırlatalım.

Ufak çaplı güncellemenin kısa süre içerisinde tüm Galaxy S7 ve S7 edge kullanıcılarıyla buluşacağını söyleyebiliriz. Telefonunuzda Ayalar>> Cihaz Hakkında sekmesine giderek güncelleme kontrolü gerçekleştirebilirsiniz.

Son olarak Samsung’un söz konusu telefonlar için Android 7.0 Nougat resmi güncellemesini ocak ayında kullanıcılarla buluşturacağının müjdesini verelim.

Samsung, Galaxy S7 serisinin yanında  2017 model Galaxy A3, Galaxy A5, Galax A7, Galaxy A8, Galaxy A9 ve Galaxy A9 Pro modelleri; Galaxy Note 5, Galaxy S6, Galaxy S edge, Galaxy S6 edge Plus, Galaxy Tab 3 için Android 7.0 Nougat güncellemesini yayınlayacak. Şirket güncelleme ile birlikte TouchWiz arayüzünde isim değişikliğine giderek Samsung Experience ismini kullanmaya başlayacak.

>> İlginizi çekebilir; Galaxy Note 7 korkusu havada panik yarattı!

Ne Düşünüyorsunuz ?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu