Akıllı TelefonAndroid GüncellemeGenelSamsungTeknoloji

Galaxy S7 ve S7 edge için Android 7.1.1 Güncellemesi Geliyor

Android 7.0 Nougat sürümü Nexus cihazlar için birkaç aydır yayınlanmış durumda. Google, Android 7.1 sürümünü ise ilk olarak Pixel cihazlarda yer verdi. Beraberinde önemli iyileştirmeler ve birkaç yeni özellik getiren Android 7.1.1 güncellemesi henüz herhangi bir model için dağıtıma sunulmuş değil, ancak görünüşe bakılırsa Samsung, amiral gemi telefonları Galaxy S7 ve S7 edge için direkt Android 7.1.1 sürümüne geçiş yapacak.

Android 7.1.1

Güney Koreli üretici halihazırda bazı ülkelerde Galaxy S7 ve S7 edge için Android 7.0 Nougat sürümünü  beta aşamasında kullanıcılarla buluşturuyor. Beta sürümü için yayınlanan son kamu güncellemesi şirketin final sürümde Android 7.1.1 sürümüne geçiş yapacağını resmen onayladı.

Android 7.1 güncellemesi ile telefonların diğer yeniklere ek olarak VR Daydream desteği sunacağını söyleyebiliriz. Yeni emoji seçenekleri, klavyeden direkt GIF gönderimi ve 3D Touch benzeri bir dizi kısa yollar güncelleme kapsamında yer alacak.

Galaxy S7 ve S7 edge için Android 7.1.1 güncellemesinin resmi olarak yeni yılın ilk günlerde yayınlanması bekleniyor. Samsung ayrıca 2017 model Galaxy A3, Galaxy A5, Galax A7, Galaxy A8, Galaxy A9 ve Galaxy A9 Pro modelleri; Galaxy Note 5, Galaxy S6, Galaxy S edge, Galaxy S6 edge Plus, Galaxy Tab 3 için Android 7.1 Nougat güncellemesini yayınlayacak. Şirketin bu listeye yeni modeller ekleyip eklemeyeceğini önümüzdeki günler gösterecek.

>> İlginizi çekebilir; Samsung Galaxy Note 7 için büyük operasyon başlıyor!

Ne Düşünüyorsunuz ?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Mustafa Kılıç

Mustafa Kılıç uzun yıllardır teknoloji basınında görev alan ve teknolojiye çok düşkün bir kişidir. Hobi amaçlı yazdığı yazılar ile kullanıcılara en doğru teknoloji bilgilerini paylaşmaktadır. 2 Çocuk babası Mustafa Kılıç ayrıca iyi de bir Fenerbahçelidir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu