AndroidGenelTeknoloji

Galaxy S7 ve S7 Edge Güncellendi

Samsung’ın amiral gemisi telefon modelleri Galaxy S7 ve S7 Edge Güncellendi. Peki Samsung yeni güncelleme ile bize ne sunuyor?

SamMobile sitesinde yer alan habere göre Galaxy S7 ve S7 Edge Güncellendi. Bu habere göre yayınlanan güncelleme daha önce kullanıcılar tarafından rapor edilen birçok hata ve sorunu ortadan kaldırıyor. Galaxy S7 ve Galaxy S7 edge‘i kapaklı kılıfla kullanıyor ve arada telefonun kılıfı tanımaması gibi sorunla karşılaşıyorsanız, yeni güncelleme bu hatayı ortadan kaldırıyor.

Galaxy S7

332 MB büyüklüğünde güncelleme kaydedilen videoları çalıştırırken ilk esnada gerçekleşen titreme sorununu da hallederken, dosyaların hafıza kartına taşınması esnasında yaşanan sorunlar da güncellemeyle birlikte gideriliyor.

Yine Galaxy S7 ya da Galaxy S7 edge’de Google Now ve güç tasarruf modunun çalışma yönteminde tespit edilen sorunlar da çözüme kavuşuyor.

Samsung’un Galaxy S7 ve Galaxy S7 edge için yayınladığı yeni güncellemenin kısa süre içerisinde birçok ülkede telefon sahipleriyle buluşacağını söyleyebiliriz.

Ne Düşünüyorsunuz ?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Mustafa Kılıç

Mustafa Kılıç uzun yıllardır teknoloji basınında görev alan ve teknolojiye çok düşkün bir kişidir. Hobi amaçlı yazdığı yazılar ile kullanıcılara en doğru teknoloji bilgilerini paylaşmaktadır. 2 Çocuk babası Mustafa Kılıç ayrıca iyi de bir Fenerbahçelidir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu