Akıllı TelefonAndroid GüncellemeGenelSamsungTeknoloji

Galaxy S7 edge için bir güncelleme daha!

Samsung amiral gemi telefonu Galaxy S7 edge için bir yandan Android 7.1.1 güncellemesi beta programını sürdürürken, diğer taraftan telefon için aylık güncellemeleri sürdürüyor. Güney Koreli teknoloji devi son olarak telefon için aralık ayı güvenlik güncellemesini yayınladı. Detayları geçtiğimiz günlerde Samsung tarafından açıklanan güvenlik yamasıyla yaklaşık on beş açık kapatılıyor. OTA (şebeke) ve Kies aracılığıyla dağıtılan güncellemenin ilk olarak Avustralya’da başladığını belirtelim.

Galaxy S7 edge

Galaxy S7 edge için aralık ayı güncellemesi

Güncellemenin kısa süre içerisinde global tüm S7 edge kullanıcılarını kapsayacağını hatırlatalım. Samsung’un ayrıca benzer güncellemeyi kısa süre içerisinde Galaxy S7 modeli için başlatması bekleniyor.

Wi-Fi hot-spot ve kilit ekranda bildirimlerin görüntülenmesi esnasında sistemde oluşan güvenlik açıklarını kapatan güncelleme, ek olarak sistemi daha kararlı bir hale getiriyor. Ayarlar>> Cihaz Hakkında menüsünden güncellemeyi sorgulatabilirsiniz.

Android 7.1 güncellemesinin ise yeni yılla birlikte Galaxy S7 serisi için yayınlanması bekleniyor. Samsung ayrıca 2017 model Galaxy A3, Galaxy A5, Galax A7, Galaxy A8, Galaxy A9 ve Galaxy A9 Pro modelleri; Galaxy Note 5, Galaxy S6, Galaxy S edge, Galaxy S6 edge Plus, Galaxy Tab 3 için Android 7.1 Nougat güncellemesini yayınlayacak. Şirket güncelleme ile birlikte TouchWiz arayüzünde isim değişikliğine giderek Samsung Experience ismini kullanacak.

>> İlginizi çekebilir; Meizu’dan çerçevesiz akıllı telefon geliyor!

Ne Düşünüyorsunuz ?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Mustafa Kılıç

Mustafa Kılıç uzun yıllardır teknoloji basınında görev alan ve teknolojiye çok düşkün bir kişidir. Hobi amaçlı yazdığı yazılar ile kullanıcılara en doğru teknoloji bilgilerini paylaşmaktadır. 2 Çocuk babası Mustafa Kılıç ayrıca iyi de bir Fenerbahçelidir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu