Android GüncellemeGenelGüncel Teknoloji HaberleriSamsungTeknoloji

Galaxy S7 Android 7.0 güncellemesi yeniden yayınlandı

Sistemde oluşan bazı hatalar nedeniyle birkaç gün önce durdurulan Galaxy S7 Android 7.0 güncellemesi yeninden başladı. SamMobile sitesinde yer alan habere göre her iki telefon için güncelleme İngiltere ve Çek Cumhuriyeti’nde kullanıcılarla buluşmaya başladı.

S7 ve S7 edge kullanıcılarının OTA (şebeke) ve Kies aracılığıyla indirdiği yeni sürümün kısa süre içerisinde ülkemizde de dağıtıma sunulması bekleniyor. Dilerseniz telefonunuzda “Ayarlar> Cihaz hakkında > Güncellemeleri elle indir” yolunu izleyerek güncelleme kontrolü gerçekleştirebilirsiniz.

Galaxy S7 Android 7.0

Galaxy S7 Android 7.0 güncellemesi neler getiriyor?

Beraberinde Galaxy Note 7’de yer alan kullanıcı arayüzünü getiren yeni sürüm, güvenlik ve performans iyileştirmeleri de içeriyor. Mavi ışık filtresi, ayarlanabilir ekran çözünürlüğü, gelişmiş bildirim ekranı, gelişmiş Ayarlar menüsü, pil ve RAM verimliliği güncelleme kapsamında yer alan başlıca gelişmeler.

>> İlginizi çekebilir; LG yeni akıllı telefonunu duyurdu: LG X300

Ne Düşünüyorsunuz ?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Mustafa Kılıç

Mustafa Kılıç uzun yıllardır teknoloji basınında görev alan ve teknolojiye çok düşkün bir kişidir. Hobi amaçlı yazdığı yazılar ile kullanıcılara en doğru teknoloji bilgilerini paylaşmaktadır. 2 Çocuk babası Mustafa Kılıç ayrıca iyi de bir Fenerbahçelidir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu