Android GüncellemeGenelGüncel Teknoloji HaberleriSamsungTeknoloji

Galaxy S7 Android 7.0 güncellemesi durduruldu

Galaxy S7 ve S7 edge için birkaç ay süren Android 7.0 beta programı geçtiğimiz haftalarda sonlandırılmış ve resmi güncelleme için geri sayıma geçilmişti. Buradaki haberimizde ise telefonlar için Android 7.0 güncellemesinin resmi olarak dağıtıma sunulduğunu sizlere aktarmıştık. Ancak görünüşe bakılırsa güncellemeye ilişkin işler yolunda gitmiyor. Galaxy S7 Android 7.0 güncellemesi durduruldu.

Samsung tepe modelleri için Nougat güncellemesini durdururken, bunun yerine beta sürecine devam etme kararı almış görünüyor. Benzer bir girişim geçtiğimiz günlerde HTC tarafından da gelmişti. Tayvanlı şirket HTC 10 için Android 7.0 güncellemesi sistemde oluşan bazı sorunlar nedeniyle askıya almıştı.

Galaxy S7 Android 7.0

Çin’den gelen bazı raporlara göre Samsung da güncellemeyi sistemde ortaya çıkan bazı hatalar nedeniyle durdurmuş. Kullanıcılara gelen 230 MB büyüklüğünde son güncelleme beta programının sürdüğünü gösteriyor. Son güncelleme ile gelen yeniliklere baktığımızda (kararlılık, performans iyileştirmeleri, geliştirilmiş güç tasarruf modu) beta sürecinin bir süre daha devam edeceğini söylemek yanlış olmayacaktır.

>> İlginizi çekebilir; Üç farklı Xiaomi Mi 6 geliyor

Ne Düşünüyorsunuz ?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu