Akıllı TelefonAndroidAndroid GüncellemeGenelSamsung

Galaxy S6 / S6 edge Android 7.0 Nougat güncellemesi başlıyor mu?

Android ekosisteminin en büyük sorunlarından birisi olan güncelleme ya da her zaman dediğimiz gibi güncelleyememe bu işletim sisteminin e büyük sorunlarından birisidir. Eylül ayında indirilmeye sunulan yeni işletim sistemi Android 7.0 Nougat Nexus telefonlar, General Mobile Android One telefonlar ve LG V20 ile karşımıza çıksa da bırakın geçtiğimiz yılın amiral gemilerini bu yılın amiral gemileri için bile bir güncelleme takvimine rastlayamıyoruz. Üreticiler 2 yıl sonraki 5 yıl sonraki telefonların geleceğini şekillendirirken nasıl oluyor da güncellemeleri kullanıcılara sunamıyor büyük bir merak konusu. Galaxy S7 ve Galaxy S7 edge için Android 7.0 Nougat güncellemesini Aralık döneminde sunacağını düşündüğümüz Samsung, geçtiğimiz yılın amiral gemileri Galaxy S6 / S6 edge Android 7.0 Nougat güncellemesi için çalışmalara başladığını duyurdu.

Galaxy S6 / S6 edge Android 7.0 Nougat
Galaxy S6 / S6 edge Android 7.0 Nougat

Gelen bilgiler Samsung‘un bu çalışmalara başladığını gösterse de burada güncelleme takvimi verme gibi bir durum söz konusu değil. Bizim görüşlerimize ve tecrübelerimize göre Galayx S6 ve Galaxy S6 edge sahiplerinin bahar aylarında Android 7.0 Nougat güncellemesine kavuşacağını söyleyebiliriz.

Ne Düşünüyorsunuz ?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Volkan Manav

Gazeteci, Teknoburada.net Kurucu / Sahibi hangi telefonu alayım sorusunun temel muhatabı. #asildora #bella #fırfır'ın babası. Müge'nin Kocası, Beşiktaşlı

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu