Akıllı TelefonAndroidAndroid GüncellemeGenel

Galaxy S6 edge Plus İçin Yeni Güncelleme

Samsung eylül ayı bitmek üzereyken bu defa Galaxy S6 edge Plus modeli için yeni bir güncelleme yayınladı. Güney Koreli üretici benzer güncellemeyi geçtiğimiz günlerde Galaxy S6 ve Galaxy S6 edge için yayınlamıştı.

Yaklaşık 160 MB büyüklüğünde olan güncelleme Kies ve OTA (şebeke) üzerinden kullanıcılarla buluşmaya başladı. Yeni yazılımın kısa süre içerisinde ülkemiz Galaxy S6 edge Plus kullanıcıları için de yayınlanacağını söyleyebiliriz.

galaxy-s6-edge-plus

Yeni güncelleme TouchWiz kullanıcı arayüzünde tespit edilen güvenlik açıklarını kapatırken, telefonun mevcut Android sürümünü daha kararlı bir yapıya getiriyor. Kavis ekranlı telefon için güvenlik güncellemelerinin bir süre daha devam edeceğini söyleyebiliriz. Android 7.0 Nougat güncellemesinin ise S6 edge Plus için 2017’nin ilk çeyreğinde yayınlanması bekleniyor.

>> İlginizi çekebilir; Samsung: Galaxy Note 7 Isınma Sorununu Dert Etmeyin!

Ne Düşünüyorsunuz ?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Mustafa Kılıç

Mustafa Kılıç uzun yıllardır teknoloji basınında görev alan ve teknolojiye çok düşkün bir kişidir. Hobi amaçlı yazdığı yazılar ile kullanıcılara en doğru teknoloji bilgilerini paylaşmaktadır. 2 Çocuk babası Mustafa Kılıç ayrıca iyi de bir Fenerbahçelidir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu