Akıllı TelefonAndroidAndroid GüncellemeSamsung

Galaxy S6 edge için yeni güncelleme yayınlandı

Samsung orta ve üst segment akıllı telefonlar için ekim ayı güvenlik güncellemelerini sürdürüyor. Güney Koreli teknoloji devi Galaxy Note 5 ve Galaxy S6 edge Plus’ın ardından bu defa Galaxy S6 edge için yeni bir güncelleme yayınladı.

Galaxy S6 edge-samsung-galaxy-s6-edge-galaxy-s6-edge-guncelleme-galaxy-s6-edge-guvenlik-samsung-guncelleme-galaxy-note-5-kies

Avruapa’da birçok ülkede S6 edge için Kies ve OTA üzerinden dağıtıma sunulan güncelleme Samsung tarafından yapılan açıklamaya göre 68 güvenlik açığını kapatıyor. Samsung ayrıca yeni güncelleme ile birlikte uygulamalar arasında geçiş yaparken telefonda bazen ortaya çıkan donma sorununu da ortadan kaldırıyor.

XXU4DPJH yapı numarasına sahip yeni yazılım paketi her zaman olduğu gibi kademeli olarak dağıtılıyor. Yeni güncellemeyi “Ayarlar > Cihaz Hakkında > Güncellemeleri Elle indir” yolunu izleyerek yükleyebilirsiniz.

>> İlginizi çekebilir; Samsung Galaxy S8 sadece ekran mı olacak?

Ne Düşünüyorsunuz ?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Mustafa Kılıç

Mustafa Kılıç uzun yıllardır teknoloji basınında görev alan ve teknolojiye çok düşkün bir kişidir. Hobi amaçlı yazdığı yazılar ile kullanıcılara en doğru teknoloji bilgilerini paylaşmaktadır. 2 Çocuk babası Mustafa Kılıç ayrıca iyi de bir Fenerbahçelidir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu