Akıllı TelefonAndroidGenel

Galaxy S5 mini için beklenen güncelleme başladı

Galaxy S5 mini kullanıcılarının uzun bir zamandır beklediği Android 6.0 Marshmallow güncellemesi nihayet başladı. Son olarak geçen yıl Android 5.1.1 sürümüne yükseltilen mini akıllı telefon için Marshmallow güncellemesi ilk olarak Rusya’da başladı. 800 MB büyüklüğündeki yeni güncellemenin dağıtım işlemi Kies ve OTA üzerinden sağlanıyor.

Galaxy S5 mini

Beraberinde birçok yenilik ve iyileştirme getiren güncelleme, Galaxy S5 mini modelini daha güncel bir TouchWiz kullanıcı arayüzüne kavuşturuyor. Gelişmiş bildirim ekranı, en son güvenlik yamaları, yenilenen Ayarlar menüsü, gelişmiş uygulama izinleri ve Doze Modu sayesinde artırılan pil ömrü güncelleme kapsamında yer alan diğer önemli gelişmeler.

Şu an için Rusya’da yayınlanan güncelleme kademeli olarak diğer pazarlarda da dağıtıma sunulacak. Güncelleme ülkemizde yayınlanır yayınlanmaz ilgili haberi sizlere aktaracağız.

>> İlginizi çekebilir; Samsung Galaxy C9 Pro tanıtıldı!

Ne Düşünüyorsunuz ?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Mustafa Kılıç

Mustafa Kılıç uzun yıllardır teknoloji basınında görev alan ve teknolojiye çok düşkün bir kişidir. Hobi amaçlı yazdığı yazılar ile kullanıcılara en doğru teknoloji bilgilerini paylaşmaktadır. 2 Çocuk babası Mustafa Kılıç ayrıca iyi de bir Fenerbahçelidir.
Başa dön tuşu