Akıllı TelefonAndroidGüncel Teknoloji HaberleriSamsung

Galaxy S25 Ultra, IMEI Veritabanında Göründü

Galaxy S25 Ultra cephesinden sızıntılar sürüyor. Yeni bir gelişmeye göre gelecek yıl tanıtılacak olan telefon şimdiden onay süreci alıyor.

Samsung cephesinde şu anda tüm gözler Galaxy Z Flip 6 ve Galaxy Z Fold 6 modellerine çevrilmiş durumda. 10 Temmuz’da tanıtılması planlanan katlanabilir telefonlara yeni Galaxy Watch serisi akıllı saatler ve bir de akıllı yüzük Galaxy Ring eşlik edecek. Tüm bu ürünlere dair sızıntılar süredursun, Samsung’un gelecek yılın başlarında piyasaya süreceği Galaxy S25 Ultra önemli bir sızıntıya konu oldu. Şu ana kadar birçok sızıntıya konu olan S25 Ultra son olarak IMEI veritabanında tespit edildi.

Galaxy S25 Ultra model numarası ortaya çıktı

Android Headlines sitesi, S25 Ultra’yı IMEI veri tabanında tespit etti. Buradaki bilgilere göre telefon, SM-S938U model numarasını taşıyor. Buradaki U, ABD’deki taşıyıcılar tarafından satılacak modeli temsil etmektedir; Uluslararası versiyonun model numarasının sonunda muhtemelen B harfi yer alacak. Galaxy S25 ve Galaxy S25+ ise SM-S931x ve SM-S936x model numaralarını taşıyacak.

Model numarası dışında S25 Ultra hakkında yeni bir detay yok. Ancak daha önceki verilere göre Samsung’un S24 Ultra’da büyük eleştiri alan bazı kameraları S25 Ultra’da değiştireceği yönünde. Samsung’a en yakın kaynaklardan biri olan Ice Universe’e göre S25 Ultra’da 200 megapiksel ana kamera yerini koruyacak. Ana kameraya 50 megapiksel ultra geniş açılı, 50 megapiksel 3x telefoto ve 50 megapiksel 5x periskop kameralar eşlik edecek.

Hatırlayalım Galaxy S24 Ultra’da 200 megapiksel ana kamera, 12 megapiksel ultra geniş açılı kamera, 12 megapiksel telefoto ve 50 megapiksel periskop kameraya yer verildi.

Ne Düşünüyorsunuz ?
+1
0
+1
1
+1
0
+1
1
+1
0
+1
0
+1
0

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu