Akıllı TelefonAndroidAndroid GüncellemeGüncel Teknoloji HaberleriSamsung

Galaxy S24 Ultra Büyük Bir Kamera Güncellemesi Alacak

Galaxy S24 Ultra kullanıcıların çok uzun bir süredir beklediği kamera güncelleme ağustos ayı içerisinde dağıtıma sunulacak.

Galaxy S24 Ultra gerçekten iyi bir kameraya sahip, ancak kimilerine göre Samsung’un sunduğu kamera yazılımı, telefonun sensör yeteneklerini tam olarak yansıtmıyor. S24 Ultra, 2024’ün başında çıkış yaparken, Samsung telefon için birkaç kamera güncellemesi yayınlnadı, fakat en büyüğü şimdi ağustos ayında yayınlanacak. Bu güncellemenin S24 Ultra’daki pek çok küçük kamera sorununu çözeceği bildiriliyor.

Galaxy S24 Ultra kamera güncellemesi ağustosta 

Samsung’a en yakın kaynaklardan biri olan Ice Universe’e göre Samsung, önümüzdeki ay S24 Ultra için birçok kamera iyileştirme gerçekleştirecek olan büyük bir güncelleme yayınlayacak. Telefon için Ağustos 2024 güncellemesinin HDR, beyaz dengesi, aşırı pozlama, aşırı işleme ve video yakınlaştırma performansı optimize edecek. Bu sorunlar çözüldüğü takdirde S24 Ultra rakipleriyle rekabet edecek bir kamera performansı sunmaya başlayacak. Ayrıca satın almayı düşünen, fakat kamera performansı nedeniyle kafası karışık olan kullanıcıların da kaygıları giderilmiş olacak.

Kaynak ayrıca Samsung’un Galaxy S24 Ultra ile normal veya gece modunda 10x’in üzerindeki zoom seviyelerinde çekilen fotoğrafların görüntü kalitesini ne yazık ki şu an iyileştirmediğini aktarıyor. Şu anda S24 Ultra, 10x yakınlaştırma seviyelerine kadar gerçekten iyi kalitede hibrit yakınlaştırmaya sahip, ancak algoritmalar 10x yakınlaştırma seviyelerinin üzerinde zorlanıyor. Umuyoruz ki Güney Koreli firma önümüzdeki aylarda amiral gemisi telefonunun bu yönünü geliştirebilir.

Samsung’un Galaxy S24 Ultra’nın kamera kalitesinin güncellemeden sonra ne kadar iyileştirileceğini şimdiden merak ediyoruz.

Ne Düşünüyorsunuz ?
+1
2
+1
0
+1
1
+1
1
+1
0
+1
1
+1
2

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu