Akıllı TelefonAndroidCep TelefonuGüncel Teknoloji HaberleriSamsung

Galaxy S24 FE Geliyor, Ama Yakın Zamanda Değil

Galaxy S24 FE geliyor gibi görünüyor. Samsung'un çoğu zaman rafa kaldırmayı planladığı FE serisi kaldığı yerden devam edecek.

Samsung‘un sık sık söylentilere konu olan ancak henüz hayata geçirilmeyen Galaxy S24 FE modeli en azından bugün ortaya çıkan yeni bilgilere göre, bir noktada gelecek olan gerçek bir cihaz gibi görünüyor.

X’teki bir paylaşıma göre, Galaxy S24 FE için ilk test One UI yapısı bugün Samsung’un yazılım sunucusunda ortaya çıktı. Bu, S721BXXU0AXE3 / S721BOXM0AXE3 / S721BXXU0AXE3 olarak etiketlenmiş ve görünüşe göre SM-S721B model numarasının Avrupa S24 FE’ye ait olduğu zaten doğrulandı.

Samsung, ilk test OneUI yazılımını sunucusuna yeni yüklediyse, büyük olasılıkla S24 FE’nin resmi lansmanına hala oldukça uzaktayız. Ancak şu an itibariyle hala yolda görünüyor.

Telefonun daha önce 2024’ün sonlarında, hatta bu yaz piyasaya çıkacağı söyleniyordu. Diğer tüm FE’lerin resmi hale geldiğini göz önüne alırsak, ilkini tercih etme eğilimindeyiz ancak Samsung bizi daha önce de şaşırttı, bu yüzden belki de S24 FE’yi bu sefer daha erken piyasaya sürebilir.

Ne Düşünüyorsunuz ?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu