Galaxy S23 Ultra Büyük Bir Kamera Güncellemesine Hazırlanıyor

Samsung, gözbebeği Galaxy S23 Ultra için önemli geliştirmelerin yer verildiği büyük bir kamera güncellemesi hazırlıyor.

Samsung stratejisini değiştirdi ve Galaxy S23 Ultra için büyük bir kamera güncellemesi geliştirdi. Merakla beklenen güncelleme haziran ayı başında dağıtıma sunulacak. Samsung’un araştırma ve geliştirme departmanından veri alan güvenilir kaynak Ice Universe, Galaxy S23 Ultra için yaklaşan güncelleme hakkında yeni bilgiler yayınladı.

Samsung Galaxy S23 Ultra derin bir optimizasyondan geçiyor. Bu yıl, Samsung ürün yazılımı güncelleme stratejisini değiştirdi ve kamerayı önemli ölçüde geliştirdi. Haziran ayındaki bir sonraki güncellemeyi dört gözle bekliyoruz.”

Ice Universe

Galaxy S23

Galaxy S23 Ultra her ne kadar DxOMark sitesinden beklenen puanı alamasa da, mobil sektördeki en etkili dörtlü sensör birimine sahip. Telefonun arkasında 200 megapiksel ana kameraya ek olarak telefoto, periskop ve ultra geniş açılı kamera eşlik ediyor. Telefon ayrıca 8K / 30fps video çekimi gerçekleştirebiliyor.

Haziran ayında yayınlanan güncelleme ile birlikte telefonun kamera performansının ne derece artacağı ve yeni hangi özelliklerin geleceğini merakla bekliyoruz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu