Akıllı TelefonAndroidAndroid GüncellemeGüncel Teknoloji HaberleriSamsung

Galaxy S23 Ultra, Android 15 ile Göründü, Heyecan Dorukta

Samsung görünüşe bakılırsa Android / One UI 7'yi birçok modelde test ediyor. Son olarak Galaxy S23 Ultra, Android 15 sürümüyle ortaya çıktı.

Android 15 tabanlı One UI 7 ile çalışan Galaxy S23 Ultra çevrimiçi olarak görüldü. Samsung bugünkü Galaxy Unpacked tanıtım etkinliğine hazırlanırken , mevcut cihazları için One UI 7.0 güncellemesi üzerinde çalışmaya devam ettiği görülüyor.

Galaxy S23 Ultra Android 15 / One UI 7.0 ile görüldü

Kısa süre önce Galaxy S24 Ultra çevrimiçi olarak One UI 7 sürümünü çalıştırırken görüldü. Bugün, öncülü olan Galaxy S23 Ultra (@tarunvats aracılığıyla ) yine Geekbench testinde yeni Android sürümüyle ortaya çıktı. Cihaz, Geekbench veritabanında Android 15 çalıştırırken bulundu ve bu gelişme Samsung’un akıllı telefonları ve tabletleri için One UI 7.0’ın temelini oluşturmaya başladığını gösteriyor. 

Samsung Galaxy S23 Ultra One UI 7.0 ABD Operatörü Kilitli Dahili Test

Google, Android 15 sürümünün kararlılığa ulaştığını kısa süre önce duyurdu. Samsung önümüzdeki birkaç ay içinde One UI 7.0 Beta Programı aracılığıyla genel beta testine başlayacak, ancak öncesinde mevcut bazı telefonlarından bu sürümü test ediyor. 

Samsung, Galaxy S23 serisi kullanıcıları dahil etmeden önce muhtemelen Galaxy S24 serisi ve Galaxy Z Fold / Z Flip 6 için One UI 7.0 Beta Programını açacaktır. 2-3 aylık testten sonra Samsung, One UI 7.0’ın kararlı sürümünü Galaxy S ve Galaxy Z serisinde uyumlu üst düzey telefonlar için yayınlayacaktır. 

Samsung, Galaxy S23 Ultra’ya One UI 7.0 güncellemesini yayınladıktan sonra, telefon için yalnızca iki Android güncellemesi kalacak. Güney Koreli firma, Galaxy S23 serisine dört büyük Android OS güncellemesi ve beş yıllık güvenlik güncellemesi yayınlama sözü vermişti. Aynısı Galaxy Z Flip 5 ve Galaxy Z Fold 5 için de geçerli olacak.

Galaxy S24 serisi, Galaxy Z Flip 6 ve Galaxy Z Fold 6 yedi yıllık Android işletim sistemi güncellemelerini ve güvenlik güncellemelerini alacak.

Ne Düşünüyorsunuz ?
+1
3
+1
4
+1
2
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu