Akıllı TelefonAndroidAndroid GüncellemeGüncel Teknoloji HaberleriSamsung

Galaxy S23 Serisi İçin Haziran Güncellemesi Başladı

Bir önceki yılın amiral gemisi telefonları Galaxy S23 serisi için haziran güncellemesi dağıtıma sunuluyor. Yeni güncelleme neler getiriyor?

Samsung geçtiğimiz gün güncel amiral gemisi telefonları Galaxy S24, S24+ ve S24 Ultra için Haziran 2024 güvenlik güncellemesinin dağıtıma çıkardı. Haziran güncellemesi şimdi Galaxy S23 serisi için de yayınlanıyor. SamMobile sitesinde yer alan habere göre güncelleme sadece güvenlik geliştirmeleri içermekte.

Galaxy S23 serisi için haziran güncellemesi dağıtımda

İlk etapta Amerika’da operatörler tarafından sağlanan güncelleme kısa sürede kilidi açılmış modeller ve diğer pazarlarda yaygın şekilde kullanıma sunulacaktır. Dilerseniz Haziran 2024 güncellemesini S23, S23+ ve S23 Ultra cihazınıza telefonun Ayarlar » Yazılım güncelleme menüsünden sorgulatabilirsiniz.

Galaxy S23 FE

Güncellemeyle birlikte yazılım birimi S91xUSQS3CXE3 olarak değişiyor.Daha önce de belirtildiği gibi, yazılım kapsamında sadece Haziran 2024 güvenlik düzeltme ekin ye ralmakta. One UI 6.1 sonrasında oluşan aşırı pil tüketimi, bazı hatalar veya karşılaştığınız sorunlar varsa, haziran güncellemesi bu sorunları düzeltmeyebilir.

Haziran yaması, Samsung’un akıllı telefonlarında ve tabletlerinde keşfedilen 59 güvenlik açığına yönelik düzeltmelerle birlikte geliyor.

Ne Düşünüyorsunuz ?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu