Akıllı TelefonAndroidAndroid GüncellemeSamsung

Galaxy S23 FE İçin Nisan Güncellemesi Başladı

Samsung'un büyük ilgi gören telefonu Galaxy S23 FE için nisan güncellemesi kullanıma sunuldu. Güncelleme, güvenlik düzeltmeleri getiriyor.

Samsung, kısa süre önce aralarında 2023 model amiral gemisi cihazları için One UI 6.1 güncellemesini dağıtmaya başladı. Bu güncellemenin akabinde marka vakit kaybetmeden nisan ayı güvenlik güncellemesini de yayına aldı. S23 serisinin ardından şimdi de Galaxy S23 FE için nisan güncellemesi kullanıma sunuluyor.

Yeni güncelleme, Avrupa’da Exynos destekli Galaxy S23 FE modeline sunuluyor. Galaxy S23 FE, Samsung’un en yeni Galaxy S telefonlarından biri olduğundan güncellemenin diğer ülkelere ulaşması uzun sürmeyecek.

Galaxy S23 FE One UI 6.1

Güncelleme, S711BXXS2CXD1 yapı numarasına sahip. Kullanıcılar güncellemeyi  Ayarlar » Yazılım güncellemesi » İndirme ve yükleme  menüsünden kablosuz olarak indirilebilir.

Galaxy S23 FE için henüz dağıtıma sunulan güncelleme, güvenlik iyileştirmelerine odaklanıyor ve cihazın güvenlik yaması seviyesini 1 Nisan 2024’e getiriyor. Başka bir değişiklik veya iyileştirme yer almıyor. One UI 6.1’e güncelledikten sonra bazı sorunlarla mı karşılaşıyorsunuz? Samsung muhtemelen bunu düzeltmek için başka bir güncelleme hazırlıyor.

Samsung son günlerde birçok telefon ya da tableti için nisan güncellemesini yayına almış durumda. Güncel bir aralarında Galaxy Note 20 serisinin de yer aldığı cihazlardan birini kullanıyorsanız Ayarlar menüsünden güncellemeyi sorgulatabilirsiniz.

Ne Düşünüyorsunuz ?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu