Akıllı TelefonAndroidAndroid GüncellemeGüncel Teknoloji HaberleriSamsung

Galaxy S23 FE ve Z Fold 4 İçin Mayıs Güncellemesi Başladı

One UI 6.1 güncellemesinin yanında aylık güncellemeler de sürüyor. Şimdi Galaxy S23 FE ve Z Fold 4 için mayıs güncellemesi dağıtımda.

Mayıs 2024 güvenlik güncellemesi bu hafta iki Galaxy akıllı telefona daha yayılıyor. Samsung, Galaxy Z Fold 4 ve Galaxy S23 FE mayıs ayı güncellemesini bazı pazarlarda almaya başladı.

Galaxy S23 FE için güncelleme Hindistan’da yayınlanırken, Z Fold 4 güncellemeyi bazı Güneydoğu Asya ve Orta Doğu ülkelerinde alıyor; güncellemeler sırasıyla S711BXXS3CXE3 ve F936BXXS7FXE6 yapı numaralarını taşıyor. Her iki cihaz da muhtemelen bu ayın sonuna kadar çok daha fazla pazarda güncellemeyi alacak.

Galaxy S24 FE

Galaxy S23 FE ve Z Fold 4 Mayıs Güncellemesi Kısa Sürede Yayılacak

Bu telefonlar kısa bir süre önce One UI 6.1 güncellemesini aldığından, Samsung’un yeni güncellemeyle yalnızca güvenlik geliştirmelerini bir araya getirdiğini belirtelim. Mayıs 2024 güvenlik yaması, Android işletim sistemi ve Samsung One kullanıcı arayüzündeki birçok kritik ve kritik olmayan güvenlik açığını gidermekte.

En son güvenlik güncellemesini S23 FE veya Z Fold 4’e indirmek için telefonun Ayarlar uygulamasına göz atabilirsiniz. Yine hatırlatmak gerekirse güncelleme her iki telefon için kademeli olarak yayılmakta.

Ne Düşünüyorsunuz ?
+1
2
+1
0
+1
2
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu