Galaxy S21 FE için Samsung’un Son Kurşunu!

Yılan hikayesinin de ötesine geçen Galaxy S21 FE için artık geri sayım başladı. Samsung yeni etkinliği için bugün tarih açıkladı.

Samsung Electronics, CES 2022’deki sunumunun tarihini açıkladı. Şirketin sunumunun 4 Ocak 2022 tarihinde Las Vegas’ta yapılması planlanıyor. Bu etkinlikte yılan hikayesine dönen Galaxy S21 FE modelinin de tanıtılması bekleniyor. Ancak etkinlik S21 FE için özel olarak düzenlenmeyecek.

Samsung tarafından yapılan duyuruya göre sunum, Samsung Electronics Başkan Yardımcısı, CEO ve DX (Device eXperience) Başkanı Jung-Hee Han tarafından yapılacak. Bu sunumda daha sürdürülebilir bir gezegen inşa etmeye nasıl yardımcı olabileceğimizi gösterecek ve insanların hayatlarını zenginleştirebilecek bireyselleştirilmiş ve birbirine bağlı deneyimleri sergilenecek.

Samsung için son kurşun

Şirket uygun fiyatlı amiral gemisi telefonunu doğrulamamış olsa da kaynaklar artık bu modelin bu etkinlikte tanıtılacağını söylüyor. Şubat ayında Galaxy S22 ailesini tanıtacak olan Samsung için bu son şans. Bu yüzden S21 FE’nin 4 Ocak’taki etkinlikte kesinlikle tanıtılacağını söyleyebiliriz.

Samsung’un son kurşunu bu etkinlik. Galaxy S22’nin satışlarını etkilememek için S21 FE’nin bu etkinlikte tanıtılması gerekiyor. Eğer bu etkinlikte de tanıtılmazsa S21 FE’nin iptal edildiğini düşünmeye başlayabiliriz. Umarız beklentiler doğru çıkar ve uygun fiyatlı amiral gemisi 4 Ocak’ta resmiyete kavuşur. Türkiye pazarına bu telefon muhtemelen 10.000 TL bandından giriş yapacak. Ana S21 modellerinin ise Ocak ayında zamlanacağını düşünüyoruz.

Mevcut bilgilere göre Samsung’un iPhone 13 rakibi telefonu 6.4 inç büyüklüğünde 120 Hz tazelemeli FHD+ çözürlüğünde AMOLED ekran ile gelecek. Gücünü Snapdragon 888 / Exynos 1200 yonga setinden alacak olan bu telefon 12 Megapiksel + 12 Megapiksel + 12 Megapiksel çözünürlüğünde arka kamera kurulumuna sahip olacak.

Galaxy S21 FE Android

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu