AndroidGenel

Galaxy Note 5 için Güncelleme Yayınlandı

Samsung tepe modelleri için güncelleme yayınlamayı sürdürüyor. Güney Koreli teknoloji devi bu defa Galaxy Note 5 için yeni bir güncelleme dalgası başlattı.

Samsung, Galaxy Note 5 için yeni bir kararlılık güncellemesi başlattı. S-Pen kalem destekli model için yayınlanan 267MB büyüklüğündeki yeni yazılım, Google’ın işletim sistemine dahil ettiği son güvenlik yamalarının yanında, telefonun kararlı bir yazılıma kavuşmasını sağlıyor.

Galaxy Note 5

Galaxy Note 5 için Güncellemesi Neler Getiriyor?

Şu an için Avustralya’da başlayan güncellemenin kısa süre içerisinde dünya geneline yayılması bekleniyor. Güncelleme ek olarak kullanıcılar tarafından rapor edilen hataları da ortadan kaldırıyor. Note 5 sahiplerinin daha önce bildirdiği USB kablosunu kullanarak telefonun kilit ekranının aşılması sorunu güncelleme sonrada düzeltiliyor.

Performans iyileştirmesi de getiren güncelleme ülkemiz kullanıcıları için yayınlanır yayınlanmaz konuya ilişkin sizi bilgilendirmeye devam edeceğiz.

>> İlginizi çekebilir; Samsung Galaxy Note 7 Geliyor!

Ne Düşünüyorsunuz ?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Mustafa Kılıç

Mustafa Kılıç uzun yıllardır teknoloji basınında görev alan ve teknolojiye çok düşkün bir kişidir. Hobi amaçlı yazdığı yazılar ile kullanıcılara en doğru teknoloji bilgilerini paylaşmaktadır. 2 Çocuk babası Mustafa Kılıç ayrıca iyi de bir Fenerbahçelidir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu