Akıllı TelefonAndroidAndroid GüncellemeGüncel Teknoloji HaberleriSamsung

Galaxy Note 20 ve Note 20 Ultra İçin Bir Güncelleme Daha

Samsung, Note serisinin son temsilcileri olan Galaxy Note 20 ve Note 20 Ultra için nisan ayı güncellemesini dağıtmaya başladı.

Galaxy Note 20 ve Galaxy Note 20 Ultra bu hafta itibariyle yeni bir yazılım güncellemesi almaya başladı. Samsung’un son Note markalı akıllı telefonları bu güncellemeyle nisan ayı güvenlik düzeltmelerine sahip oluyor.

Güncelleme, HXD1 karakterleriyle biten bir yapı numarasıyla sunuluyor. Güncellemeyi alan ilk ülke Brezilya olurken, bu telefonların neredeyse dört yıllık olduğu göz önüne alındığında, güncellemenin daha fazla ülkede kullanıma sunulması biraz zaman alabilir. 

Galaxy Note 20 serisi güncelleme

Galaxy Note 20 / Note 20 Ultra İçin Nisan Güncellemesi Başladı

En son Galaxy Note 20 serisi güncellemesi, Android işletim sistemindeki 27 güvenlik açığını ve Samsung cihazlarını etkileyen 17 güvenlik açığını gideren Nisan 2024 güvenlik yamasıyla birlikte geliyor.

Note 20 ve Note 20 Ultra nereyde dördüncü yıllarını tamamlamak üzere. Nisan ayı güncellemesi her iki telefon için muhtemelen son aylık güncelleme olacak. Note 20 Ultra serisi bundan sonraki süreçte üç aylık güncelleme programına dahil edilecek. 

Galaxy Note 20 serisi modellerden birini kullanıyorsanız son güncellemeyi Ayarlar » Yazılım güncelleme  menüsü üzerinden  İndir ve yükle seçeneğini tıklayarak sorgulatabilirsiniz.

Ne Düşünüyorsunuz ?
+1
2
+1
0
+1
0
+1
2
+1
0
+1
0
+1
0

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu