Bluetooth KulaklıkGüncel Teknoloji HaberleriSamsung

Galaxy Buds FE Detaylandırıldı, Bütçe Dostu Kulaklık Geliyor

Galaxy Buds FE kablosuz kulaklıklar geliyor. Samsung'un uygun fiyattan piyasaya süreceği kulaklıklar bakalım neler sunacak.

Samsung, daha önce uygun fiyatlı akıllı telefon ve tablet konumlandırdığı Fan Edition serisi altında bu defa bir kablosuz kulaklık duyurmaya hazırlanıyor. Daha önceki bazı sızıntılara da konu olan Samsung Galaxy Buds FE neredeyse tüm detaylarıyla ortaya çıktı. Tüm bu bilgiler Samsung’a yakınlığıyla bilinen galaxyclub.nl sitesi tarafından gün yüzüne çıkarıldı.

Siteye göre kablosuz kulaklık, SM-R400N model numarasını taşıyor olacak. Bu kulaklıklar, Galaxy Buds 2 Pro’ya benzer bir kasa tasarımınıda görünüyor. Yuvarlak kare şekilli olup, USB Type-C bağlantı noktasına sahip.

Ayrıca Galaxy Buds+’ta bulunan kanat uçlarını da içermekte. Renk seçeneklerine gelince, Galaxy Buds FE başlangıçta beyaz renkte çıkış yapacak, ancak daha sonra çeşitli renk seçenekleriyle de sunulacak.

Kutunun içinde ve dışında şarj ve pil göstergelerinin yanı sıra kulaklıklar için şarj kontakları bulunuyor. Ayrıca kasayı açmak için bir girinti mevcut. Kılıf parlak bir yüzeye sahip ancak diğer Galaxy Buds’lara benzerliği göz önüne alındığında, kolay çizilmelere karşı korumak için bir kılıf satın almanız gerekebilir.

Dikkate değer bir gelişme, kullanım sırasında kulaklıkların stabilitesini ve konforunu artırabilen kanat uçlarının dahil edilmesi görünüyor. Bilgiler arasında kablosuz özelliği yer almıyor. Ancak Samsung’un kablosuz kulaklıklar için önemli bir işlev olan aktif gürültü engelleme özelliğini bu modelde sunacak.

Galaxy Buds FE’nin Galaxy S23 FE ve Galaxy Tab S9 FE ile birlikte piyasaya sürülmesi bekleniyor. Henüz onaylanmış bir çıkış tarihi olmasa da, çok sayıda sızıntı tüm bu cihazların çok yakında tanıtılacağını gösteriyor.

Ne Düşünüyorsunuz ?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu