Akıllı TelefonCep TelefonuGenelGüncel Teknoloji HaberleriGündemSamsung

Galaxy A34 ve Galaxy A54 Fiyat Bilgileri Sızdırıldı

Samsung’un yakında tanıtacağı Galaxy A serisinin yeni modellerinden olan Galaxy A34 ve Galaxy A54 modellerinin Avrupa fiyatı sızdırıldı.

Güney Koreli teknoloji devi Samsung, amiral gemisi serisinin ardından Galaxy A serisine ekleyeceği yeni modeller hakkında bir çok sızıntılar gerçekleşti. Serinin baş kahramanları ise Galaxy A34 ve Galaxy A54 modelleri. Bu modeller hakkında daha piyasaya sürülmeden herşeyini bildiğimizi söyleyebiliriz. Hatta geçtiğimiz günlerde ortaya çıkan sızıntılar ile serinin 15 Mart tarihinde tanıtılacağı iddia edildi. Sayılı günler sonra kendisini gösterecek modellerin fiyatları da sızıntılar arasına nihayet katıldı.

Sızdırılan fiyatlardan öncelikle Galaxy A34 modelinden başlamak gerekirse telefonun temel modeli olan 128GB dahili depolama seçenekli modelinin 419 Euro (Vergisiz ~8.400 Türk Lirası) fiyat etiketine sahip olacağını belirtti. Türkiye pazarında da piyasaya sürülmesi beklenen telefonun vergiler eklendiğinde 9.500 – 10.000 Türk Lirasına kadar fiyat etiketine sahip olmasını bekleyebiliriz.

3. Şifre 108 Megapiksel Ana Kamera

Galaxy A34 - Galaxy A54 - 2

Serinin üst düzey modeline Galaxy A54 telefonuna baktığımız da ise yine telefonun temel modeli olan 128GB dahili depolama seçenekli modelinin 519 Euro (Vergisiz ~10.400 Türk Lirası) fiyat etiketine sahip olacağını belirtti. Türkiye pazarında da piyasaya sürülmesi beklenen telefonun vergiler eklendiğinde 11.500 – 12.000 Türk Lirasına kadar fiyat etiketine sahip olmasını bekleyebiliriz.

İlginizi Çekebilir: Galaxy S23 FE İçin Duyuru Tarihi Netleşiyor

Henüz iki telefon için de resmi olarak Türkiye pazarında piyasaya sürülürken hangi fiyat aralıklarında olacağı belli değil. Ancak üstte de belirttiğimiz fiyatların aralığında olmasını bekleyebiliriz. Telefonların şimdiye kadar sızdırılan teknik özellikleri göz önüne alındığında fiyat/performans sınıfının dışında olduğunu söyleyebiliriz. Tarihler 15 Mart’ı gösterdiğinde hem Galaxy A34 hem de Galaxy A54 modelleri için kesin bilgilere ulaşmış olacağız. O zamana kadar ortaya çıkan sızıntılardan ve yeni resmi haberlerden sizi haberdar edeceğiz. Bu modeller ilginizi çekiyorsa takipte kalın.

Ne Düşünüyorsunuz ?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu