Oyun Haberleri

Forza Horizon 4 Satıştan Kaldırılıyor, Fırsatı Kaçırmayın

Çok beğenilen yarış oyunu Forza Horizon 4, telif sebepleriyle satıştan kaldırılacak. Oyunun fiyatı ise fena düştü.

Forza Horizon ekibi, Forza Horizon 4 oyununun 15 Aralık 2024’te Microsoft Store ve Steam dahil olmak üzere dijital platformlardan kaldırılacağını duyurdu. Bu, oyunun ve ek içeriğinin lisans anlaşmaları nedeniyle artık çevrimiçi olarak satın alınamayacağı anlamına geliyor.

25 Temmuz’dan itibaren Forza Horizon 4’ün final serisi olan Seri 77 başlayacak ve 22 Ağustos’ta sona erecek. Bu tarihten sonra Festival Oynatma Listesine yalnızca geçmişini görüntülemek için erişilebilecek. Oyuncular oyunu başlatırken Festival Sitesi ekranına yönlendirilecekler.

Yeni Festival Oynatma Listeleri 22 Ağustos’tan sonra sona erecek olsa da günlük ve haftalık zorluklara Forza Etkinlikleri ekranından ulaşılmaya devam edilecek. Bu zorlukları tamamladığınızda, Sahne Arkası Geçişleri ile değiştirilebilecek Forzathon Puanları kazanacaksınız. Sahne Arkası Geçiş Arabaları listesi daha önce özel olan tüm arabaları içerecek şekilde güncellenecek.

Oyuncular oyun içinde dönüşümlü mevsimleri (İlkbahar, Sonbahar, Kış ve Yaz) deneyimlemeye devam edecek. Bu sezonlarla ilgili başarıların kilidi açılmaya devam edecek.

Forza Horizon 4 DLC’si satıştan kaldırıldı. Yalnızca Standard, Deluxe ve Ultimate sürümleri 15 Aralık’a kadar satın alınabilecek. Oyun şu anda Steam’de %80’lik devasa bir indirimle mevcut ve Xbox Mağazasında 14 Temmuz’da yapılması planlanan bir indirim var.

15 Aralık’tan sonra Forza Horizon 4, Xbox Game Pass’tan da kaldırılacak. Oyunun sahibi olan oyuncular, çevrimdışı, çevrimiçi ve çok oyunculu özellikler de dahil olmak üzere oyunu indirip oynayabilecek. Fiziksel kopyalar çalışmaya ve çevrimiçi özelliklere erişmeye devam edecek.

Ne Düşünüyorsunuz ?
+1
1
+1
0
+1
0
+1
0
+1
1
+1
0
+1
0
Başa dön tuşu