FacebookGüncel Teknoloji HaberleriSosyal Medya

Facebook fotoğraflar uygulaması geliyor!

Dünyanın en büyük sosyal ağı Facebook, “Mark Zuckerberg’in dehası” sayesinde bu noktaya gelmiş çok ilginç ve önemli bir şirkettir. Facebook halka açıldığından beri daha agresif bir politika yürütmekte olup Mark Zuckerberg‘in önderliğinde yoluna devam ediyor. Bu dönemde en önemli teknolojik satın almalara da imza ata Facebook; Instagram ve WhatsApp‘ı da kendi şirketinin bir parçası yaptı. Bunun yanında sanal gerçeklik gözlüğü Oculus‘u alan ve Samsung ile ortaklığa giden Facebook kurucusu Zuckerberg, kafayı son dönemde gelişmemiş bölgelere ücretsiz internet dağıtmak ile uğraşıyor. Facebook ise pek yerinde durmayan bir uygulama haline geldi. Snapchat‘i alamak isteyen ama alamayan Mark Zuckerberg bu sosyal ağa kafayı takmış durumda. Instagram‘a Snapchat özelliği kazandıran Zuckerberg, Facebook için de farklı bir güncelleme getirmeye hazırlanıyor. Kolombiya, Meksika, Tayvan, Birleşik Krallık ve İrlanda’da beta testine başlayan Facebook fotoğraflar uygulaması kısa süre içinde kullanıcıların beğenesine sunulacak gibi görünüyor.

Facebook Fotoğraflar Uygulaması Nasıl Çalışacak?

Bu uygulama sayesinde şimdilik fotoğraflarınıza farklı etiketler ve çerçeveler ekleyebileceksiniz. Uzun vadede de Snapchat de bulunan yüz değişim uygulamasının Facebook kamera uygulamasına eklenmesi planlanıyor.

Facebook fotoğraflar
Facebook fotoğraflar

Kısa süre içinde oldukça popüler hale geleceğine inandığımız bu uygulama ile kullanıcıların Snapchat’e olan ilgilerinin de azalacağını düşünen Facebook’un bizce gençlerin neden bu sosyal ağı kullandığını iyi algılaması gerektiğine inanıyoruz. Bakalım bu güncelleme ile sosyal tarafımız ne hale gelecek???

Apple’ın garanti cihazları sıfır değil mi?

Apple'ın garanti cihazları
Apple’ın garanti cihazları
Ne Düşünüyorsunuz ?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Volkan Manav

Gazeteci, Teknoburada.net Kurucu / Sahibi hangi telefonu alayım sorusunun temel muhatabı. #asildora #bella #fırfır'ın babası. Müge'nin Kocası, Beşiktaşlı

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu