GenelGüncel Teknoloji HaberleriVideo İncelemeler

Dreame L10S Pro Ultra İnceleme! Robot Süpürgenin Ötesi

Bir robot süpürgeden çok daha fazlasını sunan ve hayatınızı gerçek anlamda kolaylaştıran Dreame L10S Pro Ultra inceleme ile sizlerleyiz.

Bir robot spürgeden beklentileriniz neler olabilir? İşte bu soruya verdiğiniz cevapların hepsini çöpe atın zira bugün incelemesini yapacağımız Dreame L10S Pro Ultra bize her şeyi evet her şeyi sunmayı başarıyor. Aslında Dreame L10S Pro Ultra inceleme videosuna geçmeden önce Dreame firmasından bahsetmek gerekiyor.

Dreame Çinli bir üretici ve ülkemizde de özellikle bugün de incelemesini yaptığımız robot süpürge başta olmak üzere bir çok şarjlı süpürge modeli ile kendisini tanıttı ve tüketicilerin beğenisine sunuldu. Dreame öyle bir noktadaki Çin’in Uzay araştırmalarında rol alan yapay zeka ve robot teknolojisi konusunda en büyük destekçi çözüm ortağı şirketlerinden birisi konumundadır.

Dreame L10S Pro Ultra
Dreame L10S Pro Ultra

Bugün incelemesini yapacağımız Dreame L10S Pro Ultra modeli ile ilgili söylemek istediğimiz çok özel şeyler var. Şimdi birçok ürün haritalama yapıyor, süpürüyor, mop yapıyor vs. Bu ürün ise bunları bugüne kadar görmediğimiz bir şekilde yapıyor; nasıl mı?

Dreame L10S Pro Ultra Özellikleri ile İnanılmaz

Bir robot süpürge düşünün, evi süpürsün, silsin ve bu silme işlemini de halıları silmeden yapsın. Moplar halı algılama teknolojisi sayesinde halının üzerinde kalksın ve mopların zarar görmesini engellesin. Daha sonra temizlik bittikten sonra yerine dönsün. İçindeki tozu ana toz haznesine çeksin. Moplarını detarjanlı su ile yıkasın ve en önemlisi de moplar ıslak kalmasın diye moplarını sıcak hava ile kurutsun. İşte sevgili arkadaşlar bu robot süpürge görnümündeki Optimus Prime tüm bunları yapabiliyor.

Bu da yetmez gibi robot süpürge üstündeki kamerası sayesinde evdeki evcil hayvan, bebeklerimizin ya da aile büyüklerimizin her an kontrolünün de bu sayede yapabiliyor. Tüm detayları aşağıdaki videoda bulabileceksiniz ve inanın bizim incelerken şaşırdığımız gibi siz de bu ürünün incelemesini izlerken hayretler içinde kalacak ve bunu da yapmazsın be robot süpürge diyeceksiniz.

Dreame L10S Pro Ultra Modelini Kimler Almalı?

Bizce bu soru çok önemli zira bu ürün kesinlikle “ucuz” bir ürün değil ama aldığınız şeyi düşündüğünüzde ve kullanacağınız yılı da hesapladığınızda oldukça uygun bir fiyata bile gelebilir diye düşünüyoruz. Bugün evli ya da bekar çalışan insanların evinde bu ürün kesinlikle olamlı. Bununla birlikte toza alerjisi olan kişilerin ve çocukları olan aileler bu ürünü tercih edebilri. Öndeki kamerası sayesinde evde yaşlı anne babalarımız için hem rahatlık hem de bir güvenlik ürünü olarak tercih edilebilir. Yeni bebeği olup onu bakıcıya bırakmak zorunda kalıp işe giden anneler için bu ürün can kurtarıcı olabilir.

Dilerseniz lafı daha fazla uzatmayalım ve hazırladığımız video incelemeye birlikte geçiş yapalım. Yorumlarınızı bekliyoruz…

Ne Düşünüyorsunuz ?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Başa dön tuşu