Güncel Teknoloji Haberleri

Donald Trump Rusya’da gizli sunucu mu kiraladı?

Amerika Başkanı’nı seçmek için bu gece yarısından itibaren oy kullanamaya başlayacak. Donald Trump ve Hillary Clinton arasında kıyasıya bir mücadele yaşandı ve açıkçası Amerikan halkı tüm dünyanın geleceği için oy kullanıyor zira Trump‘ın bizlere bakış açısı ortada. Ortada dolaşan bir tuhaf haberi sizlerle paylaşmak istedik. Habere göre Donald Trump Rusya‘da bir sunucu kiraladı ve seçim gününde siber saldırı için gizli bir örgüt ile anlaştı.

Donald Trump Rusya
Donald Trump Rusya

Böyle bir haber ortada dolaşırken bunun doğruluğunu sorgulamanın pekte bir anlamı olmadığını düşünüyoruz. Zira anketlerde önde giden bir başkan adayının bindiği dalı keseceğini sanmıyoruz. Bu ve buna benzer haberlerin seçimleri nasıl ekleyeceğini hep birlikte göreceğiz.

Spekülasyon kralı Donald Trump FBI Başkanı James Comey‘e geçtiğimiz günlerde 650 bin e-maili nasıl oluyor da 1 hafta içinde okuyabiliyorsunuz diye sormuş ve FBI Başkanı Comey de ironik bir şekilde otomatik bir mail okuma sistemimiz var cevabı  vermişti. Bakalım seçimler nasıl ve hangi spekülasyonlar içinde sonuçlanacak?

Ne Düşünüyorsunuz ?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu