AppleBilgisayarCep TelefonuGüncel Teknoloji HaberleriiOSiPadiPhoneOyun Haberleri

Death Stranding: Director’s Cut Seçili Apple Cihazlarında Mevcut

Hideo Kojima'nın sevilen fakat garip oyunu Death Stranding artık Apple cihazları için mevcut. Fakat elbette her model için değil.

Death Stranding: Director’s Cut, Hideo Kojima’nın ıssız bir kıyamet sonrası dünyada malzemeleri dağıtmakla görevli bir kuryeyi konu alan bir video oyunu.

Tüyler ürpertici derecede güzel olan bu oyun bir süredir PlayStation ve PC’de mevcut ve bugünden itibaren bazı Apple cihazlar (iPhone’lar, iPad’ler ve Mac’ler) için de mevcut. Bu bekleyişin öncesinde ise Death Stranding 2 duyurulmuştu.

Director’s Cut sürümü, WWDC 2023’te Apple cihazları için duyurulmuştu ve telefonun Eylül ayındaki lansmanı sırasında iPhone 15 Pro’da tanıtılmıştı. Tek tanıtılan oyun bu değildi, Resident Evil da çeşitli modeller için duyurulmuştu ve oldukça beğeni toplamıştı. Bu adımlar gerçek bir mobil oyunculuğun umutlarını veriyor olsa da halen pil ömrü konusunda endişeler korunuyor. Özellikle iPhone 15 serisinin soğutma konusundaki eksikliklerinden bahsedecek olursak haber çok uzayabilir, bu yüzden bu konuyu kısa tutuyoruz. Geliştirilmesi gereken bir macera ve Apple durmayacak gibi duruyor.

Artık iPhone 15 Pro ve iPhone 15 Pro Max’te, M1 veya sonraki sürümlere sahip iPad’de (bu, 2021 Pro duo, 2022 Pro duo ve 2022 Air) ve Apple M serisi çiplerden herhangi birini çalıştıran Mac’lerde oynatılabilir.

Death Stranding Director’s Cut şu anda App Store’da 599₺ promosyon fiyatıyla mevcut. Bu sağlam bir fiyat çünkü tek bir satın alma, oyunu iOS, iPadOS ve macOS’ta indirmenize olanak tanıyor ve cihazlar arası ilerleme senkronizasyonunu destekliyor.

[galeri boyutu = “tam” ids = “593772,593773”]

Ne Düşünüyorsunuz ?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Başa dön tuşu