AndroidMobil OyunlarOyun Haberleri

Cube Jumping ile çok eğleneceksiniz!

Akıllı telefonlar ile en fazla sosyal medyada geziyorsak ikinci olarakta oyun oynuyoruz. Herkesin farklı bir oyun kültürü var ama arka arkaya daha iyisini yapmak için mücadele ettiğimiz oyunlar son dönemde büyük bir popülarite yakaladı. Bu oyunların en çok oynananı Flappy Bird büyük bir oyuncu kitlesine sahipken farklı oyun dinamiklerine sahip oyunlarda hayatımıza giriyor. Cube Jumping adındaki bir oyun da son dönemde oldukça beğenimizi kazandı ve bizi kendine bağımlı hale getirdi.

Cube Jumping
Cube Jumping

Cube Jumping Nasıl Oynanır?

Oynaması oldukça kolay olan oyunda sadece ekrana dokunarak küpünüzü zıplatıyorsunuz. Uzun diktörgen çubukların üzerine zıplayıp bunların üzerinde dengede durarak daha ileriye gitmeye çalıştığımız oyunda her seferinde en yüksek sayıya ulaşmaya çalışıyorsunuz. Sonsuz yapıda hazırlanan Cube Jumping, yer yer zorlu küpleriyle birlikte sizi parkurda bir hayli zorluyor.

Oyunda Google Play Game servisini de aktif ederseniz bütün oynayanların skorlarını görebilir ve onlarla rekabet edebilirsiniz. Rakiplerinizin puanını görüntülemek için Kupa simgesine tıklamanız yeterlidir. Tamamen ücretsiz olan oyunu akıllı telefonunuza yükleyip oynayarak Türk Geliştiriciye destek olabilirsiniz.

Ayrıca oyunu beğendiyseniz 5 yıldız vermeyi de sakın unutmayın…

Super Mario Run, Android platformu için yayınlandı

super-mario-run
Ne Düşünüyorsunuz ?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Başa dön tuşu