Akıllı SaatGiyilebilir TeknolojiGüncel Teknoloji HaberleriNothing

CMF by Nothing Ürünleri Satışa Çıkıyor

CMF by Nothing ürünleri satışa çıkıyor. Ürünler, erişilebilir fiyat ve makul özelliklere sahip ve temel kategorilere sahip.

CMF by Nothing ürünleri satışa çıkıyor. Ürünler, erişilebilir fiyat ve makul özelliklere sahip ve temel kategorilere sahip.

Bu yılın başlarında Nothing kendi alt markasını piyasaya sürdü ve geçen hafta CMF adı altındaki ilk ürünlerin 26 Eylül’de (Salı) Hindistan’da piyasaya sürüleceğini doğruladı. Alt marka, lansman için bir tanıtım sayfası hazırlayan ve aceleyle tekrar kaldıran (ancak bazı ayrıntıları onaylamadan önce) perakendeci Flipkart ile işbirliği yapacak.

Bir sızıntıdan CMF’nin, Nothing’in ilk akıllı saatini, ilk 65W GaN şarj cihazını ve (Nothing’in kendi kulaklıklarıyla örtüşen) TWS tomurcuklarını getireceğini biliyoruz. Bunlar Flipkart sayfasında bazı detaylarıyla görüldü.

CMF Watch Pro, 600+ nit parlaklığa sahip 1,96 inç dikdörtgen AMOLED ekrana sahip olacak. CMF Buds Pro, gürültüde 45dB azalmayla (5.000Hz aralığında ekstra engellemeyle) aktif gürültü engelleme özelliğine sahip. Şarj cihazında iki adet USB-C bağlantı noktası ve bir adet Tip A bulunacak.

Ön siparişler 25 Eylül (Pazartesi) öğle saatlerinde başlayacak. Satın alan kişiler, bir sonraki satın alımlarında kullanılabilecek bir indirim kuponu elde edebilecekler. Yeni ürünlerin tam tanıtımı ertesi gün yapılacak. Umarız ürünlerin Türkiye satışı yapılır ve rekabet artar.

Ne Düşünüyorsunuz ?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu