Teknoloji

ChromeOS’a Uygulamalar Geldi

Bayanlar ve baylar 17 Haziran 2016 tarihini unutmayın çünkü bugün ChromeOS için bütün dengeleri değiştirecek büyük bir değişiklik oldu.

Google’ın laptop ve desktop filosunu Windows bilgisayarlara alternatif hale getirmeye çalıştığını biliyor. ChromeOS bu konuda atılmış büyük bir adım. Bu bilgisayarlar konu internette gezmeye geldiğini Windows işletim sistemleri kadar iyi.

Daha Önce Açıklanmıştı

Google Mayıs ayında PlayStore desteğinin ve Android uygulamalarının ChromeOS bilgisayarlara geleceğini açıklamıştı. Şirketten François Beaufort bugün Google+ üzerinden yapıtğı açıklama ile Asus Flip Chromebook’a Play Store’un geldiğini açıkladı.

İlginizi Çekebilir: Galaxy Note 4 İçin Yeni Güncelleme Yayınlandı

Sırada Diğer Modeller Var

Önümüzdeki günlerde diğer Chromebooklara da bu destek gelecek. Acer, Asus, Dell, Google, HP, Lenovo, Samsung gibi büyük üreticilerin yanı sıra diğer Chromebooklara Android uygulama desteği ve Google Play Store uygulaması yakında gelecek.

OnePlus 3 Kamera Performansı Ortaya Çıktı

oneplus 3 - teknoburada
Ne Düşünüyorsunuz ?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Volkan Manav

Gazeteci, Teknoburada.net Kurucu / Sahibi hangi telefonu alayım sorusunun temel muhatabı. #asildora #bella #fırfır'ın babası. Müge'nin Kocası, Beşiktaşlı

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu