Teknoloji

Avatar 2 Filminin Çıkış Tarihi Açıklandı!

Sinema tarihinin destansı yapımlarından biri olan Avatar filminin devam bölümü için beklenen tarih nihayet açıklandı. Yönetmen, senaryo ve yapımcı koltuğunda James Cameron’ın oturacağı Avatar 2 filmi 21 Aralık 2018 tarihinde gösterime girecek.

Destansı bilgim kurgu filmi Avatar  hatırlayacak olursanız 2009 yılında beyaz perdede boy göstermiş ve 2.8 milyar dolar gelirle tüm zamanların hasılat rekorunu kırmıştı. Avatar ayrıca 82. Oscar ödül töreninde sanat yönetimi, görüntü yönetmeni ve görsel efekt dallarında 3 ödül kazanmıştır.

Avatar 2

Yaklaşık iki yıl sonra vizyona girecek film hakkında bilgiler şu an için sınırlı. Avatar 2’de Sam Worthington, Zoe Saldana, Stephen Lang ve Sigourney Weaver gibi oyuncuların yer alacağı ise şimdiden doğrulandı. Yönetmen James Cameron Avatar 2’nin 3D formatında gözlük kullanmadan izlenebileceği müjdesini daha önce vermişti.

>> İlginizi çekebilir; Time Dergisi En Etkili 100 Fotoğrafı Yayınladı

Ne Düşünüyorsunuz ?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Mustafa Kılıç

Mustafa Kılıç uzun yıllardır teknoloji basınında görev alan ve teknolojiye çok düşkün bir kişidir. Hobi amaçlı yazdığı yazılar ile kullanıcılara en doğru teknoloji bilgilerini paylaşmaktadır. 2 Çocuk babası Mustafa Kılıç ayrıca iyi de bir Fenerbahçelidir.
Başa dön tuşu