Akıllı TelefonGenel

Asus Zenfone 3 Gerçek Kullanım Pil Testi

Akıllı telefon pazarının en önemli alım kriteri artık pil gücü oldu. Bundan birkaç yıl önce kullanıcılar için tasarım ve kamera önde yer alırken sosyal medyanın kullanım oranı arttıkça pil performansı daha önemli bir kriter haline geldi. Bu noktada amiral gemisi modeller en iyiyi vaat etse de gerçek hayatta en iyiyi sunamıyorlar. Orta segment telefon pazarındaki yonga setlerinin üretim süreçlerinin 14 Nanometre‘ye gerilemesi ile birlikte orta segment ürünlerin amiral gemisi telefonlardan daha iyi performanslar ortaya koyduğuna şahit olmaya başladık. Biz de TeknoBurada.Net olarak sizler için son dönemin en popüler telefonu Asus Zenfone 3 Gerçek Kullanım Pil Testi yamaya karar verdik.

3000 mAh pil gücü ve yeni nesil Snapdragon 625 yonga seti ile gelen Asus Zenfone 3‘ün pil performans testini izlediğinizde gerçekten şaşıracaksınız diye düşünüyoruz. Bizdeki telefonun 4 GB RAM ve 64 GB Hafızalı model olduğunu bir kez daha belirtmek istiyoruz.

Önümüzdeki günlerde farklı karşılaştırmalar ve fotoğraf testleri ile de karşınızda olacağız. Bu noktada yapılmasını istediğiniz testler olursa yorumlar ile videoya katkı bulunmanızı rica edeceğiz…

Asus Zenfone 3 Gerçek Kullanım Pil Testi

Ne Düşünüyorsunuz ?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu