Akıllı TelefonAndroidGenel

Asus Zenfone 2 Android 6.0 Marshmallow Güncelleme Başlıyor

Asus yeni nesil Zenfone 3 ailesini geçtiğimiz günlerde yaptığı uluslararası bir etkinlik ine tanıttı. Şimdi sırada oldukça beklenen Asus Zenfone 2 Android 6.0 Marshmallow Güncelleme si var.

Akıllı telefon pazarının en agresif oyuncularından birisi olan Asus yeni nesil Zenfone 3 ile segment atlarken Zenfone 3 Deluxe ise Android ekosisteminin OnePlus 3‘ten sonra en merak edilen ürünlerinin başında geliyor. Asus Zenfone 2 ile pazara dünyanın ilk 4GB RAM gücüne sahip telefonunu sürmüştü ve telefon tüm ekosistemde oldukça rağbet görmüştü. Zenfone 2 sahipleri ise uzun süredir bizlere Asus Zenfone 2 Android 6.0 Marshmallow Güncelleme ne zaman gelecek diye soruyorlardı. Gelen bilgilere göre Asus Android 6.0 güncellemesine bu ay itibariyle başlıyor.

Zenfone 2 Android 6.0 teknoburada

Asus Zenfone 2 Android 6.0 Marshmallow Güncelleme Türkiye’ye Ne Zaman Gelir?

Zenfone 2 ZE551ML ve ZE550ML alacağı güncelleme 1,1 GB büyüklüğünde ve oldukça ciddi iyileştirmeler içeriyor. Güncellemenin ülkemiz kullanıcılarına ne zaman verileceği resmi olarak açıklanmadı ama önümüzdeki ay itibariyle bu güncellemeye kavuşacağımızı öngörüyoruz…

Ne Düşünüyorsunuz ?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu