AndroidTeknolojiVideo İncelemeler

Asus Zenbo Robot ile Geleceğe Merhaba Deyin! [Video]

Asus bugün yaptığı etkinlik kapsamında gelecekten çıkıp gelmiş izlenimi veren yeni nesil akıllı robotu Asus Zenbo ile beklenmeyeni yaptı.

Asus bugün Tayvan’da gerçekleştirilen bir etkinlik kapsamında yeni nesil Zenfone 3 ailesini tanıttı. Bu tanıtım sırasında kimsenin beklemediği bir de ziyaretçi vardı. Asus Zenbo Robot bir anda karşımıza çıktı ve hiç beklenmeyi bizlere bir anda sunuverdi. Asus‘un telefonlarını bilgisayarlarını ya da donanımlarını beğenir ya da beğenmezsiniz bunu bilemeyiz ama Asus bambaşka bir teknolojiyi evimize sokmuş oldu.

Asus Zenbo (1) teknoburada

Asus Zenbo Ne İşe Yarayacak?

Bu robot ile yapabilecekleriniz şimdilik biraz sınırlı ama Asus bu noktada geliştiricilere kapılarının açık olduğunu ve bu ürünü birlikte geliştirmek istediklerini belirtti. Zenbo‘nun en güzel tarafı çocuğunuz ile arkadaş olması olacak gibi görünüyor. Bir diğer yararı ise kesinlikle ama kesinlikle yaşlıların ev içinde yaşayabilecekleri kazalar sonrasında yakınlarına robot tarafından bilgi verilebilecek olması gibi görünüyor.  599 dolara satılacak olan yeni nesil robotun ülkemizde ise 2499 TL seviyelerinden satışa sunulacağını düşünüyoruz. Dilerseniz şimdi bu müthiş ürünün videosunu izleyelim…

 

Ne Düşünüyorsunuz ?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Başa dön tuşu