AsusGüncel Teknoloji HaberleriOyun KonsoluTeknoloji

Asus ROG Ally X Özellikleri ve Çıkış Tarihi Belli Oldu

El oyun konsolu pazarı şenleniyor. Geçtiğimiz yıl tanıtılan Asus Rog Ally, özellikleri ve fiyatıyla dikkatleri çekmişti. Şimdi ise Tayvanlı teknoloji devi Asus, Rog Ally modelinin halefi olarak Rog Ally X için tarih verdi. Önümüzdeki ayın başında tanıtılacak Rog Ally X için üst düzey bir yetkili bazı detaylar paylaştı.

Asus Rog Ally X, 2 Haziran’da Geliyor

Ortaya çıkan son sızıntılara göre, Rog Ally X’te en büyük yenilik pil kapasitesinde olacak. İlk modelde daha büyük pil için yer bulunuyordu fakat Asus 40W büyüklüğünde batarya koymayı uygun gördü. Ayrıca yeni konsolda yeniden tasarlanan değiştirilebilir joystick modülleriyle birlikte onarımı daha da kolay hale getirecek. Siyah renk seçeneği de Ally X’te mevcut olacak.

Orjinal Rog Ally’de 2230 ölçülerinde M2 takılabiliyordu. Yeni gelecek Rog Ally X modelinde ise 2280 ölçülerinde M2 takılabilecek. Bu sayede daha büyük SSD takabileceksiniz. Yeni getirilecek yükseltmelerle birlikte Rog Ally X modelinin fiyatının daha yüksek olması bekleniyor. Tüm soruların cevaplarını 2 Haziran tarihindeki tanıtımda alacağız.

Ne Düşünüyorsunuz ?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu