Akıllı TelefonAsusGenelGüncel Teknoloji HaberleriTeknoloji

Asus mobil tarafta büyük oynuyor!

Teknoloji dünyasının önde gelen markalarından biri olan Asus mobil taraftaki ağırlığını her geçen gün daha fazla hissettiriyor. Şirket 2017 yılında ise büyük bir sıçrama gerçekleştirmek istiyor. Çin menşeli Apple Daily sitesinde yer alan rapora göre şirket akıllı telefon satışlarını bu yıl iki katına çıkarmak istiyor. Geçen yıl 20 milyondan fazla akıllı telefon satışı gerçekleştiren Asus, 2017’de ise bu rakamı 35-40 milyon adete taşımak istiyor.

Asus

Asus Zenfone 4 serisi geliyor

Geçen yıl mayıs sonunda tanıtılan Zenfone 3, Zenfone 3 Ultra, Zenfone 3 Deluxe modeller ve son olarak CES 2017 sahne alan Zenfone 3 Zoom ve Pegasus 3S modelleri şirketin bu yıl mobil dünyasında yaşanan rekabette en önemli kozları olacak. Firmanın ayrıca yaza girerken Zenfone 4 serisi telefonları da duyuracağını söylemekte yarar var.

2017 yılına henüz girdik ve ilk çeyrekte elde edilecek satışlar şirketin 35-40 milyon satış hedefini ne kadar tutturacağını ortaya koyacaktır. Ancak rakiplerin iddialı modelleri özellikle de Uzak Doğulu firmaların fiyat/performans telefonlarını göz önüne aldığımızda Asus’un işi hiç de kolay olmayacaktır.

>> İlginizi çekebilir; Oppo Find 9 kusursuz bir tasarıma sahip görünüyor!

>> İlginizi çekebilir; Zenfone 2 ve Zenfone 3 Karşılaştırma [Video]

>> İlginizi çekebilir; Zenfone 3 Video İnceleme

>> İlginizi çekebilir; Zenfone 3 Gerçek Kullanım Pil Testi

Ne Düşünüyorsunuz ?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu