Akıllı TelefonAsusGenelGüncel Teknoloji HaberleriTeknoloji

Asus bombayı CES 2017’de patlatacak!

Zenfone 3 serisi akıllı telefonları mayıs sonunda duyuran Asus uzun bir aradan sonra ses getirecek bir telefon daha duyurmaya hazırlanıyor. Snapdragon 821 işlemcili ilk telefonda (Zenfone 3 Deluxe) imzası bulunan Asus, görünüşe bakılırsa Snapdragon 835 işlemcili ilk telefonu da duyuran firma olacak.

Asus, Snapdragon 835 işlemcili bir telefon duyuracak

Şirket resmi Twitter hesabı aracılığıyla bir paylaşımda bulundu. Bir pırlanta kutusunda Snapdragon işlemciye yer veren Asus’un paylaştığı bilgi notu ise dikkat çekici: “Seviye atlamak! Dünyanın en iyi işlemcisi potansiyelini tam olarak ortaya çıkarıyor!”

Asus

Şirket tarafından paylaşılan bilgi notunda CES 2017 etkinliğinde Snapdragon 835 işlemcili bir Zenfone 3 telefonun tanıtılacağı büyük oranda ortaya konmaktadır. Söz konusu telefonun Qualcomm ile ortak düzenlenecek basın etkinliğinde (4 Ocak tarihli) tanıtılacak Zenfone AR olacağı iddia ediliyor. Asus’un Google Tango desteğine sahip olacak bu telefonda en güçlü işlemciye yer vermesi muhtemel görünüyor.

Asus

Google’ın güçlendirilmiş artırılmış gerçeklik özelliklerine sahip ilk akıllı telefonu hatırlayacak olursanız Lenovo Phab 2 Pro olmuştu. Serinin ikinci modeli bu defa Asus cephesinden gelecek ve telefonun ilk basın görüntüsü de kısa süre önce sızdırıldı.

Zenfone AR akıllı telefonun artırılmış gerçeklik yolunda önemli bir kilometre taşı olacağını söylemek yanlış olmayacaktır.

 

>> ilginizi çekebilir; Galaxy S8 modelinde yer alacak bir özellik daha ortaya çıktı

Ne Düşünüyorsunuz ?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu