Akıllı TelefonAppleCep TelefonuGüncel Teknoloji HaberleriiPhone

Apple’ın Ucuz iPhone’u Pil Performansıyla 15 Pro Max’i Geride Bıracak’

iPhone SE 4 batarya konusunda şaşırtabilir. Apple'ın SE macerası bitmemiş gibi duruyor ve kompakt telefon severleri sevindirecek.

2024 yılında piyasaya çıkacağı söylenen Apple iPhone SE 4 modelinin iPhone 14 benzeri bir tasarıma sahip olduğu söyleniyor.

iPhone SE 4’ün iPhone 14’ün pilini de kullanacağını da duyuyoruz. Bu bilgi, D59 cihaz tanımlayıcısına sahip iPhone SE 4 prototiplerinin A2863 model kodunu taşıyan Li-Ion pillerle donatıldığının görüldüğünü iddia eden MacRumors’tan geliyor. Bu, iPhone 14 için kullanılan pilin aynısı ve 3.279 mAh kapasiteye sahip.

Kaynak, iPhone SE 4’ün dahili tasarım belgelerinin de bunu doğruladığını iddia ediyor. Apple, iPhone SE 4 için bu bataryayı kullanmaya devam ederse, iPhone SE 3’e göre bataryasında 1.261 mAh artış olacak.

Ancak bu bilgilerin üretim öncesi birimlere yönelik olduğunu ve planların her zaman değişebileceğini, dolayısıyla bize söylentilerin inandırdığından farklı bir şey verdiğini belirtmekte fayda var.

Önceki söylentiler, iPhone SE 4’ün BOE kaynaklı bir OLED ekrana sahip olacağını ve bu sayede LCD’den geçiş yapan ilk SE modeli olacağını iddia etmişti. Ayrıca bir Eylem Düğmesi ve bir USB-C bağlantı noktasına sahip olduğu söyleniyor.

Ne Düşünüyorsunuz ?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu